REKLAMA
Odświeżone 5 godzin temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas05.04.19 (17:23)

Niecodzienna przesyłka z Chin. W paczce znaleziono tajemniczą broń

Pracownicy Krajowej Administracji Skarbowej na lotnisku w Pyrzowicach, znaleźli paczkę, w której znajdowało się ostrze o długości 45 centymetrów.
Izba Administracji Skarbowej w Katowicach

Paczka przyleciała z Chin. Jej zawartość odkryli funkcjonariusze śląskiej KAS. Jak informują, w środku miała znajdować się ozdobna laska o wartości równej 20 dolarów. Po otworzeniu paczki w celu weryfikacji jej zawartości, okazało się, że przesyłka rzeczywiście zawiera laskę, jednak po odkręceniu jej górnej części, wewnątrz obecna była jeszcze broń biała.

Przesyłka miała trafić do odbiorcy w woj. małopolskim. W wyniku kontroli funkcjonariusze rzeczywiście stwierdzili metalową laskę w kolorze czarnym, zakończoną stylizowaną, metalową czaszką – mówi w rozmowie z TVP Info Grażyna Kmiecik z Izby Administracji Skarbowej w Katowicach.

REKLAMA

Sprawa została przekazana policji. W Polsce, jako broń traktowane są również ukryte ostrza, dlatego też laska z podwójnym wnętrzem znajduje się teraz w rękach organów ścigania, które poprowadzą dalsze postępowanie.

To nie pierwsza taka przesyłka. W ubiegłym roku strażnicy Śląskiej Służby Celno-Skarbowej w paczkach znaleźli m.in. amunicję i broń. Wszystkie przesyłki są zabezpieczane i niezwłocznie przekazywane policji.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Postanowiła ukraść przesyłkę. Los szybko ją ukarał

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij