REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla23.09.19 (18:43)

Niemcy. Polka zabita przez męża

35-letnia Polka zginęła w Dortmundzie z powodu urazu głowy. Kiedy do mieszkania przyjechało pogotowie, znaleźli jej ciało leżące na łóżku. Mąż zmarłej został aresztowany.
CHRISTIAN CHARISIUS / PAP

Mąż najpierw zadzwonił do znajomego. 59-letni Roman J. bardzo spokojnie poinformował o śmierci swojej żony. Zadzwonił do znajomego w piątek wieczorem i powiedział: "Sylwia spadła ze schodów, już nie oddycha". Teraz niemieckie media informują o jego aresztowaniu.

Ratownicy znaleźli ją w łóżku. Kiedy do mieszkania pary przyjechało pogotowie, lekarz mógł już tylko stwierdzić zgon 35-latki. Ratowników zastanowiły jednak ślady na ciele zmarłej, które sugerowały, że wbrew zapewnieniom męża nie zginęła z powodu nieszczęśliwego wypadku. Sekcja zwłok potwierdziła ich podejrzenia

REKLAMA

To nie wyglądało na upadek, zmarła miała bruzdy od duszenia na szyi i liczne urazy głowy - powiedział prokurator Felix Giesenregen.

Zobacz też: Złożyli dzieci w ofierze. Mieli nadzieję, że powstrzymają kataklizm

Roman J. nie stawiał oporu w czasie aresztowania. Na początku przesłuchania milczał, ale po skonfrontowaniu go z dowodami świadczącymi przeciwko niemu, Polak przyznał się do zabójstwa.

Pokłócił się z żona po powrocie z restauracji. Pijaną parę wchodzącą do domu miał widzieć sąsiad Polaków. Nie wiadomo, co było motywem zbrodni - informuje "Bild". Para miała borykać się z alkoholizmem i bezrobociem - Roman J. został niedawno zwolniony z pracy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij