o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Nieoczekiwana reakcja po operacji plastycznej. Tego nikt się nie spodziewał

6
Podziel się

O tym skutku ubocznym chirurg na pewno nie uprzedził.

Nieoczekiwana reakcja po operacji plastycznej. Tego nikt się nie spodziewał
(Instagram.com)
bDYhDRxh

40- latka z Brazylii przesadziła z liczbą zabiegów. Podczas jednej operacji poddała się liposukcji, powiększeniu piersi, plastyce brzucha oraz liftingowi ramion. Po przebudzeniu pacjentki jej stan wzbudził u lekarzy niepokój - była apatyczna, ospała i rozkojarzona.

Tuż po powrocie z klinki Brazylijka poczuła nieodpartą chęć kradzieży. Kleptomania ujawniła się podczas zakupów, kiedy nie mogła powstrzymać się przed włożeniem do torebki rzeczy, za którą nie zapłaciła. Na gorącym uczynku złapała ją ochrona sklepu.

Kleptomanię u kobiety spowodowało niedotlenienie. Dwukrotne skanowanie mózgu wskazało, że ucierpiała z powodu krótkotrwałej przerwy w oddychaniu. Musiało do tego dojść podczas operacji albo tuż po.

bDYhDRxj

Jak donosi magazyn Quartz, kobieta nigdy wcześniej nie kradła. Jako że choroba jest usprawiedliwiona błędem chirurga, poszkodowana nie poniesiei odpowiedzialności karnej za czyny będące jego następstwem. Na pewno znaleźliby się tacy, którzy jej zazdroszczą.

bDYhDRxK
KOMENTARZE
(6)
Piotr
5 lata temu
Którego dzisiaj mamy? o kurde! zaspałem!
Slim Hater
5 lata temu
Tak? A ja myślałem,że wraz z tłuszczem odessano jej nieco mózgu?
Przeczytaj
5 lata temu
Jesli sama za siebie nie moze odpowiadac to kto ma za jej czyny odpowiadac? Co z tego ze jest chora jak mi sklep okradnie na kilka tysiecy? To jest jak z paleniem papierosa, ciagnie ale trzeba sie powstrzymac, zwlaszcza jesli bylo by to karane prawem. A nie usprawiedliwiac ze jest nałogowcem. TO jak sama za siebie nie odpowiada to powinna miec opiekuna 24/h ktory wezmie ta odpowiedzialnosc na siebie, albo nalezy taka osobe odizolowac od spoleczenstwa, zwlaszcza jesli medycznie udowodniono ze jest niebezpieczna dla niego. Rownie dobrze mogla zapasc w chorobe nieodpartej pokusy dźgania ludzi, i co tez by sobie chodzila i nie brala za to odpowiedzialnosci bo jest chora?
bDYhDRxL
ola
5 lata temu
Zrobiła sobie ciało, wykosztowała się bidulka na operację, na ciuchy już nie wystarczyło więc poszła i ukradła :P
hgfjgdjhf
5 lata temu
Jak wstawiam swój nick, to czuję, ze w końcu jestem biegła w pisaniu.
jkggjh
5 lata temu
A co ukradła? Diamenty czy bułkę?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić