Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Krzysztof Narewski
|

Niespodzianka przed maturą. Premier wskoczył im na zdjęcie

4
Podziel się:

Grupa licealistów z Vancouver szykujących się do balu maturalnego nie mogła uwierzyć w ten widok. Kiedy robili sobie zdjęcia, nagle pojawił się premier Kanady Justin Trudeau.

Niespodzianka przed maturą. Premier wskoczył im na zdjęcie
(twitter/Adam Scotti)

Pierwszą fotkę zrobił rządowy fotograf Adam Scotti. Zdjęcie przedstawia, jak premier przebiega za grupą wystrojonych licealistów przy Stanley Park Seawall.

Ubrany w szorty i t-shirt został zauważony przez uczniów. Ci zaczęli do niego krzyczeć, żeby wziął udział w ich sesji. Premier nie mógł odmówić, a oto efekt:

Takie zdjęcie na pewno na długo pozostanie w pamięci uczniów. Ciekawe, czy polscy licealiści równie chętnie zatrzymaliby premier Beatę Szydło i prosili o zdjęcie.

*Justin Trudeau to kanadyjski premier, który swój urząd objął w 2015 roku. *Od tego czasu był wielokrotnie proszono o zrobienie wspólnego zdjęcia. Jest na tyle wyluzowany, że nie odmawia selfie, a nawet podrzuca nożem krojąc swój tort. W sieci są też fotki, na których chwali się swoją nieźle zbudowaną sylwetką.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(4)
ave
5 lata temu
jak to premier biega po miescie bez stada ochroniarzy ? dotyka sie z ludzmi ? wchodzi w tlum ? smieje sie ? szatan jakowys
Z Kanady
5 lata temu
Najgorszy premier w historii Kanady - wiem bo mieszkam tu ( Mississauga )
K
5 lata temu
Ciekawe jak wygląda Pani Premier w stroju sportowym👍
nick
5 lata temu
Na pewno poprosili by Kopacz
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić