Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Krzysztof Narewski
|

Nietypowa kradzież w Las Vegas. Ukradli prezerwatywy i gadżety erotyczne

1
Podziel się:

Dwóch złodziei ukradło ponad 30 tys. prezerwatyw i gadżety erotyczne. Wszystko zniknęło z magazyny jednego z producentów w Las Vegas. Wartość łupu szacowana jest na ok. 40 tys. dol. (ok. 150 tys. zł).

Nietypowa kradzież w Las Vegas. Ukradli prezerwatywy i gadżety erotyczne
(Youtube.com)

*Mężczyźni weszli od tyłu. *Zabrali dwa duże opakowania z prezerwatywami i uciekli. W każdym z nich było ponad 15 tys. prezerwatyw. To jednak im nie wystarczyło i następnego dnia wrócili po zabawki erotyczne. Wśród zabranych fantów były m.in. 33 masażery prostaty i 48 kompletów do ćwiczenia mięśni kegla.

*Obydwa napady zgłoszono policji. *Szef firmy twierdzi, że te rabunki były szokujące. Jego zdaniem podwyższona ochrona w innych miejscach miasta z okazji dnia upamiętniającego poległych wojskowych skusiła rabusiów do zaatakowania akurat wtedy.

*Firma umieściła internecie film, na którym widać zuchwałych złodziei: *

*W oświadczeniu pracownicy podeszli do tego incydentu z humorem. *Napisali, że nie mają pojęcia, co za imprezę szykują ci złodzieje. Zawsze mogli jednak odezwać się z pytaniem o jakiś sponsoring albo chociaż przysłać zaproszenie.

Firma prosi o pomoc w złapaniu rabusiów. Jeśli się to uda i skradzione przedmioty wrócą, producent przeznaczy ich równowartość na cele charytatywne.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1)
nick32
5 lata temu
Mężczyźni weszli od tyłu... :)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić