Krzysztof Narewski| 

Niezawodne rady, dzięki którym znajdziesz miłość online

0

Jeśli macie problem ze znalezieniem drugiej połówki, zawsze można spróbować poszuka na portalach randkowych. Trzeba jednak pamiętać o kilku zasadach.

Niezawodne rady, dzięki którym znajdziesz miłość online
(gpointstudio, iStock)

*Po pierwsze warto wykorzystać wszystkie dostępne miejsca na zdjęcia. *Dzięki temu macie większą szansę, że ktoś się wami zainteresuje. Uważajcie jednak na zbyt mocne podkręcanie fotografii. Kiedy dojdzie do spotkania w prawdziwym świecie, wasza sympatia może być zaskoczona różnicą między tym, co na ekranie komputera a tym, co widać w rzeczywistości.

*Wrzucając zdjęcia postarajcie się o to, żebyście byli na nich tylko wy. *Umieszczanie grupowych fotografii utrudnia wyłowienie was, a to może irytować drugą osobę – doradza ekspertka randkowania Louanne Ward z Millionaire Matchmaker w rozmowie z dailymail.com.

Jeśli chcecie oszczędzić sobie frustracji, dokładnie opiszcie, czego szukacie. Związek na dłużej czy po prostu ochota na wspólne wyjście do kina – napiszcie to. Dzięki temu łatwiej będzie wam znaleźć osobę, która szuka tego samego i lepiej wam będzie się dogadywać.

*Najważniejsze to jednak być sobą. *Nie udawajcie nikogo, bo jeśli coś rzeczywiście zaiskrzy, robienie tego na długą metę nie zda egzaminu. Oczywiście o swoich wadach mówcie stopniowo i nie w pierwszej rozmowie. Zawsze powinna dominować wasza dobra strona.

Zobacz także: Zobacz też: Tak randkują Polacy. Miłość w czasach Tindera

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić