Aneta Michałowska| 
aktualizacja 

Niezwykłe zdjęcie USG. Zobacz, jak całują się bliźnięta

2

To miało być zwykłe badanie USG. Jednak kiedy lekarz pokazał przyszłej mamie, co dzieje się w jej brzuchu, kobieta zaniemówiła ze wzruszenia.

Niezwykłe zdjęcie USG. Zobacz, jak całują się bliźnięta
(Instagram.com, fetalvision)

Bliźniaczki dawały sobie w łonie matki buziaka. Niezwykły moment uchwycony na zdjęciu wprawił w osłupienie nie tylko 25-letnią Carissę Gill, ale i personel medyczny. Trzeba przyznać, że taki widok nie zdarza się często.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

*Amerykanka urodzi w ciągu najbliższych tygodni. *Razem z chłopakiem Randym już wcześniej poznali płeć dzieci. Zdecydowali też, że nazwą córeczki Isabella i Callie - informuje "Metro".

Ciąża to piękna rzecz. Szczególnie w takich chwilach. Isabella daje Callie całusa w policzek. Jestem bardzo wdzięczna losowi. Spotkało mnie niezwykłe błogosławieństwo i już nie mogę się doczekać spotkania z naszymi dwiema księżniczkami - mówi Gill.

*Zdjęcie pierwszy raz opublikowano na stronie Fetal Vision. *To klinika w Pensylwanii specjalizująca się w pokazywaniu maluchów w łonie matki za pomocą technologii 3D. Wizji towarzyszą dźwięki prenatalne, dzięki czemu rodzice mogą usłyszeć pociechy zanim te się urodzą. Kamerka często przyłapuje dzieci na śmiechu lub ziewaniu, co szczególnie wzrusza przyszłych rodziców.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić