Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Nikt nie trafił "szóstki". Pula rośnie

7
Podziel się:

We wtorkowym Dużym Lotku wylosowano następujące liczby: 1, 5, 21, 27, 42 i 44. "Szóstka" jednak nie padła, dlatego kumulacja z 17 mln urosła do 21. Najbliższe losowanie już w czwartek.

Nikt nie trafił "szóstki". Pula rośnie
(Forum, Krzysztof Zuczkowski)

Brak głównej nagrody nie oznacza, że nikomu nie udało się wygrać mniejszej kwoty. Tzw. "piątkę" trafiło aż 88 osób, dzięki czemu Lotto zapłaci im po 6214,1 zł.

Wtorkowe losowanie nie przyniosło również nikomu wygranej w wysokości 1 mln zł w Lotto Plus. Numery w tej grze to: 6, 19, 23, 33, 34 i 38. Tzw. "piątkę" w Lotto Plus wytypowało poprawnie 68 osób, dzięki czemu każda z nich zarobi po 3,5 tys. zł.

Z pewnością 21 mln zł brzmi o wiele lepiej niż 17. Zanim jednak obstawicie na chybił-trafił kupon o równowartości połowy swojej wypłaty, pamiętajcie, że szansa na trafienie "szóstki" w Dużym Lotku to 1 do 13 983 816. Powodzenia!

Autor: Kamil Królikowski

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(7)
Jarek
6 lat temu
Najbardziej popularne hasło LOTTO brzmi......Żeby wygrać, trzeba grać....Tyle, że to hasło nie jest podane do końca...W całości wygląda to tak.....Żeby wygrać, trzeba grać ale szanse na wygraną są prawie takie same dla tych, którzy grają , jak tych, którzy nie grają.....
andre44
6 lat temu
dlaczego mozesz zagrac do 22 a losowanie 22,15-------jeszcze 8lat temu bylo ze puszczałes 21.59 losowanie 22 ---myslta
dfs
6 lat temu
lipa panie
xxx
6 lat temu
Pula rośnie icki szukają naiwniaków.. Ja nie chcę wygrać to i nie gram ale co zrobić żeby polskie lasy były w Polsce.
gość
6 lat temu
Boże dopomóż żeby wielki brat wytypował akurat moje cyfry, z taką forsą mógł bym uwolnić się od tego raju, raz na zawsze wyjechać i żyć w normalnych warunkach.
Hooy polski
6 lat temu
To ktoś jeszcze wierzy w te gry? Za mało jeszcze się nachapali. Sztuczna kumulacja powoduje wzrost wpływu z kolektur nawet 10x (nawet zatwardziali niewierzący w wygraną potrafią się skusić). Steruje się wygranymi bardzo łatwo. System sprawdza, jakie liczny nie były typowane i spośród nich losuje np jedną, jeśli nie ma paść żadna szóstka; dwie - jeśli nie ma paść żadna piątka itd. Z pozoru zdarzenie losowe (niby nie wiesz jaka liczba będzie wytypowana, ale wiesz że nie ta, która da ci wygraną), ale jak widać nie do końca.
50latek
6 lat temu
Dlaczego teraz trudniej trafić choćby trójkę bo numery losuje Wielki Brat, a propo kto wie ile zarabia jakiś urzędas lotto
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić