Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Nowa dieta singielki. Urozmaicenie w jednym kolorze?

0
Podziel się:

Pierwsze skojarzenia ze słowem “dieta”? To cała lawina ograniczeń, wyrzeczeń, wytrwałości i ćwiczeń. Szeroki wachlarz restrykcji ilościowych i jakościowych, niczym Wielki Post czy Środa Popielcowa.

Nowa dieta singielki. Urozmaicenie w jednym kolorze?
(materiały własne)

Dieta - masz jej dość!
Od diety singielki z pewnością zielenić się może w oczach w poniedziałki, w gardle stawać czerwienią w piątki czy dusić czernią w niedzielę?

Urozmaicenie w jednym kolorze.
Nowy sposób na zrzucenie zalegających od kilku sezonów kilogramów, jakie proponują nam serialowe bohaterki, teoretycznie nie ogranicza. Wręcz mocno koloruje tydzień. Różnorodność w formie monochromatycznego dnia. Dla jednych to kolejna Idylla Dukana, dla innych nowy pomysł na swój wygląd.

Jedz kolorami.
Każdego dnia możesz jeść właściwie wszystko czego zapragniesz! Ważne jest tylko to aby było to w określonym na dany dzień kolorze.

Zielono mi!
Wszystko co zielone np. w poniedziałki. Możesz zjeść nawet litr lodów, byle pistacjowych! Bądź jakichkolwiek innych w kolorze danego dnia diety.

Różowe okulary.
Odcienie czerwieni i różu to dzień w którym zdecydowanie pofolgować możesz np. z winem. Po kilku kieliszkach z pewnością pojawi się efekt “różowych okularów” i wydawać się sobie będziesz smuklejsza. Tu rodzi się pomysł adekwatności łączenia dni z kolorami, jak przykładowo skojarzenie czerwieni z piątkiem lub sobotą. Czerwone trunki zdecydowanie łatwiej będzie spożywać w sprzyjające weekendowych warunkach i towarzystwie.

In black.
Wszystko co czarne wysmukla, nawet jedzenie! Kolor czarny odstraszyć może od spożycia czegokolwiek, ze względu na ściśle przypisane tej barwie znaczenie w dziedzinie żywności. Kojarzy się ze zgnilizną czy zepsutą żywnością. No chyba, że lubisz lukrecję - wtedy całą dietę szlag trafił!

Cream orange.
Jego odcienie to kwintesencja soczystej opalenizny, a co za tym idzie zwiększona atrakcyjność, a już na pewno apetyczność wyglądu. Szereg nawyków tj. spożywanie napojów marchewkowych w dużych ilościach, świeżo wyciskanych soków pomarańczowych, S.O.S. w postaci samoopalaczy i brązujących balsamów powodować mogą, że 5 kilo nadwagi może kusić, a nie straszyć!

Po tej całej kolorowance człowiek zostaje z papką, zamiast w żołądku to w mózgu.
A Ty dałeś się nakarmić tą historyjką?

*Dieta kolorów. *
Sposób nie tylko na fizyczną utratę kilogramów. Przede wszystkim dieta ta może być lustrem dla lepszego samopoczucia psychicznego. Kuracja dietetyczna to nie tylko zacięta walka z kilogramami. To cała sieć sztuczek i trików, jakie pozwalają poprawić wygląd naszej sylwetki. Dla aktywnych sportowo może być zwykłym oszukiwaniem samego siebie, a dla leniwych nowym pomysłem na siebie. Co wybierasz?

Autor: Natalia Gorzołka

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić