aktualizacja 

Nowa kanapka McDonald’s? Ludzie dają się nabrać

10

"Fastfoodowy gigant walczy o klientów. Na rynek trafi nowa kanapka o miętowym smaku" - taka informacja od kilku godzin robi furorę w sieci. Czy to aby prawda? Ostrożnie. Nie wierzcie we wszystko, co czytacie.

Nowa kanapka McDonald’s? Ludzie dają się nabrać
(McDonald's)

Guma do żucia po posiłku odejdzie do lamusa? W taką informację można uwierzyć po przeczytaniu artykułu na stronie The Onion. Jeśli już ją widzieliście, a nawet w nią uwierzyliście, lepiej ostudzić ewentualny zapał do krytyki rzekomego pomysłu McDonald's.

Informacja zapowiada wielką innowację w świecie fast foodów. Wprowadzenie na rynek nowego produktu ma przełamywać dotychczasowe trendy poszerzania menu o nudne, sezonowe kanapki. Według zapowiedzi, producent jeszcze w tym roku wprowadzi do sprzedaży połączenie mięsa o miętowym smaku, aromatyzowanego pieczywa i mentolowego sosu.

O sprawie zrobiło się głośno w portalach społecznościowych. Wystarczyło zaledwie kilka godzin, by wiadomość o miętowym Big Macu obiegła sieć. Równie szybko okazało się, że wszystko jest zwykłym dowcipem, który udowadnia tylko jak łatwowierni są internauci.

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić