Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Nowa moda wśród singielek. Po co im faceci?

65
Podziel się

Kto powiedział, że trzeba czekać na mężczyznę, by dostać taką biżuterię? Kobiety same sobie kupują pierścionki "zaręczynowe".

Nowa moda wśród singielek. Po co im faceci?
(Instagram.com, fredandfar)
bEUjIWmZ

W ten sposób manifestują miłość do siebie. Dziewczyny, które jeszcze nie spotkały swojej drugiej połowy, chcą pokazać, że jest ktoś, kto je... docenia. To one same! Służy temu specjalny symbol.

"Musisz kochać i mieć szacunek do samej siebie". To motto stworzyła firma Fred and Far, która jest inicjatorem akcji dla singielek. Pierścionki można kupic online, a każda przesyłka opatrzona jest deklaracją: "obiecuję siebie szanować, wybierać siebie, pamiętać o sobie. I tak każdego dnia".

bEUjIWnb

Pierścionek należy nościć na małym palcu. Kobiety na całym świecie oszalały na punkcie tego zjawiska. Ozdoby wykonane są ze srebra oraz żółtego, białego bądź różowego złota. Ich cena waha się od 150 do 325 dolarów.

Autor: Sylwia Owca

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bEUjIWnh
bEUjIWnC
KOMENTARZE
(65)
Zniesmaczony
5 lata temu
Kolejny pomysł podrzucony lemingom bez własnego zdania. Jak nie łapią pokemonów to kupują sobie pierścionek zaręczynowy. Jak by nie mogli sobie kupić pierścionka i nie dorabiać do tego śmiesznej ideologii.
yy
5 lata temu
znam taką jedną, lat 51, mąż ją zdradził - rozwiodła się, potem dorwał drugiego, ten po 2 latach od niej odszedł , a ta teraz siedzi wszystkim wokół marudzi jaka to ona samotna , sama nigdzie nie wyjdzie , nic sama w domu nie potrafi zrobić oprócz prania i gotowania i na dodatek zrobiła się taka infatylna że aż przykro , oto jeden z przykładów jak kończy się uzależnienie od drugiego człowieka
aaa
5 lata temu
z cyklu "jak wcisnac glupim ludziom wieksza ilosc swojego produktu"
bEUjIWnD
Pachnie paran...
5 lata temu
Żałosne i paranoidalne
onnnnnn
5 lata temu
Ja jestem singlem z wyboru, ale jak mi się znudzi to się ustatkuję;)))))
Mx4
5 lata temu
no tak, najlepiej będzie jak społeczeństwo podzieli się na pedałów, lesbijki i singielki / singli..........
mmm
5 lata temu
Nie zawsze kobieta wychodzi za mąż z desperacji a jej mąż nie zawsze jest bezrobotnym, śmierdzącym leniuchem, któremu należy usługiwać. Znam wiele małżeństw i żadne z nich nie wpisuje się w taki schemat. To zwykły zakłamany stereotyp, mający zracjonalizować singielkom to, że są same. Z drugiej strony singielki są czasem same z własnego wyboru. Niestety, znam kilka singielek, które są same, bo mają tak masakryczne wymagania co do mężczyzn, że mało który jest w stanie je spełnić. Niestety te same kobiety często nie mają AŻ tak wiele do zaoferowania. Są albo brzydkie, albo średnio zamożne, albo słabo wykształcone, bez manier itp, itd.
add
5 lata temu
do jasnej cholery, kto powiedział że każda kobieta MUSI być w związku ? chcecie żyć w stadzie, to sobie żyjcie, ja wybieram W O L N O Ś Ć !!!!!!!!!
nowlasnie
5 lata temu
Żałosne te lewaczki, prawią o ideałach wolności i równości a pojedzie taka do Anglii to po tygodniu przechodzi na islam.A potem z 5 dzieci za mężem (bo zgodnie z ich mniemaniem pies powienien chodzic za panem). Lewactwo to najwieksza plaga od poczatków wszechświata.
"znafca"
5 lata temu
jak tylko mi się zachce ! nawet z rana ! łapie za telefon dzwonię...i jadę ! wita mnie uśmiechnięta i pachnąca lady ! płacę 150 zeta ,po 60-70min wychodzę i jest mi tak dobrze ! hahaha
wibrator
5 lata temu
z wibratorem...
nick
5 lata temu
Dziecko też same sobie "sprawią"?
houellebecq
5 lata temu
Istota współczesnego świata - liczę się tylko JA, mam kochać tylko SIEBIE. Nie będę wspominał o urodzie lub preferencjach danych pań, najbardziej jednak przebija się samozachwyt i egoizm tych kobiet.
bEUjIWnv
qqaqq
5 lata temu
Żałosna oznaka próżności i megalomanii.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić