Nowy dodatek "Wiedźmina" hitem sprzedaży

4

To ostatnia przygoda Geralta z Rivii. Seria wyprodukowana przez CD Projekt żegna się z graczami dodatkiem "Krew i wino", który właśnie dotarł na szczyt zestawienia serwisu Steam.

Nowy dodatek "Wiedźmina" hitem sprzedaży
(Materiały prasowe)

"Krew i wino" wspięło się na drugie miejsce wśród bestsellerów. Według serwisu Steam recenzje użytkowników są "przytłaczająco pozytywne". Z uznaniem o grze wypowiada się aż 98% autorów 554 recenzji. Krajowe i zagraniczne portale branżowe rozpływają się w zachwycie.

To nie koniec dobrych wiadomości. Z okazji światowej premiery dodatku do ostatniej części "Wiedźmina", twórcy gry postanowili obniżyć aż o połowę cenę jej podstawowej wersji.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Gracze zaczęli masowo kupować cyfrowe kopie nowego dodatku. Co niektórzy szczęśliwcy zdążyli pochwalić się już na Twitterze:

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

"Wiedźmin 3" trafił na półki sklepowe prawie dokładnie rok temu. Budżet "Dzikiego Gonu", bo tak brzmiał podtytuł tej części, wyniósł ostatecznie 306 milionów złotych. Obecnie na liście bestsellerów Steam z 25 szczytowych pozycji aż 5 należy do tytułów o przygodach Białego Wilka.

Autor: Mateusz Patyk

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić