aktualizacja 

Nowy program dla graczy na o2.pl. Rusza CTRL

Już w poniedziałek będziecie mogli zobaczyć pierwszy odcinek programu CTRL, który specjalnie dla o2.pl poprowadzi Tivolt. YouTuber zdradzi sekrety ze świata gier, o których jeszcze nie słyszeliście.

Nowy program dla graczy na o2.pl. Rusza CTRL
(Shutterstock.com)

CTRL to program poświęcony grom komputerowym i nowinkom ze świata komputerów. Gracze będą mogli dowiedzieć się, co nowego słychać w wirtualnym świecie, a także poznać nowości zaprezentowane na targach E3.

Gry, ale nie tylko. Tivolt, jeden z najbardziej znanych vlogerów w Polsce, opowie o E3, gdzie w tym roku pokazano m.in. nową konsolę XBox, nową część gry Forza Horizon, Gears of War, czy Halo.

Z tej okazji mamy dla was konkurs. Do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród. Jak je zdobyć. To proste! Wytypuj najlepszy tytuł tegorocznych targów E3 i wyjaśnij dlaczego. Odpowiedź i wszelkie pytania dotyczące konkursu ślij na adres ctrl@serwis.wp.pl.

Nagrody to mysz Asus Buzzard GX860, podkładka Asus GM50 oraz dwie gry do wyboru spośród pozycji prezentowanych przez Microsoft Studios w trakcie streamingu Xbox Media Briefing E3 2016. Regulamin konkursu znajdziecie tutaj. W zgłoszeniu oprócz odpowiedzi należy dołączyć klauzulę:

Wysłanie zgłoszenia oznacza zapoznanie się z regulaminem i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu.

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić