Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Odkrył zaginione miasto dzięki Google Earth?

32
Podziel się:

O niesamowitym znalezisku doniósł bloger Scott C. Waring, który za pomocą map Google przeczesywał rozległe połacie Zatoki Kalifornijskiej. Internauta wierzy, że trafił na zatopione miasto jednej z kultur prekolumbijskich, zamieszkujących tereny współczesnego Meksyku.

Odkrył zaginione miasto dzięki Google Earth?
(Google Earth, screenshot)

Znalezisko jest imponujących rozmiarów. Ma ponad 120 km długości i zlokalizowane jest 72 km na zachód od meksykańskiego miasta Huatabampo. Bloger dodaje, że jego odkrycie to jedynie hipoteza, jednak kształt dna morskiego we wskazanym przez niego miejscu może sugerować, że teoria ta jest jak najbardziej prawdziwa.

Waring na co dzień publikuje na stronie UFO Sightings Daily. Jego pasją jest odkrywanie tajemnic, jakie kryje współczesny świat oraz poszukiwanie dowodów na istnienie pozaziemskich form życia. W związku z nietypowym hobby bloger sugeruje, że odkryte przez niego miasto - jeśli w ogóle jest tym, za co je uważa - może być też pozostałością po niezidentyfikowanej cywilizacji, która żyła na naszej planecie przed pojawieniem się ludzi.

Autor: Kamil Królikowski

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(32)
marsjanin
6 lat temu
Ta sama historia co wędrujące kamienie na pustyni. Ludzie mają za bujną wyobraźnię, przez co spowalniają swój rozwój. Kiedyś zobaczyli błyskawicę i stwierdzili że ktoś nad nimi musi być i go rozzłościli. Mało tego, trzeba mu składać ludzi w ofierze, bo jak nie to nazajutrz słońca nie zobaczą.
karakan
6 lat temu
Powiem krótko, KONIECZNIE posłuchajcie na YouTube: Mr. Stonogent - Kuklo Jambo. Trwa zaledwie 2 minuty, a 400 000 ludzi nie może się mylić!!! Ja słucham tego na okrągło, największy HIT POLAKA!!! :-)
hmm
6 lat temu
ale takich rzeczy jest masa! poszukajcie w ksztalcie dna oceanicznego w roznuch miejscach a zaczniecie sie dziwic i byc moze sami dokonacie okrycia polecam dno morskie w poblizu hiszpanii , zachodnie wybrzeze afryki i np kolo zakyntos; jest masa regularnosci i to czesto tak olbrzuymich ze az nie do wiary.... jak pozostalosci g9igantycznych miast a katy proste az bija po oczach...
ja
6 lat temu
Jest to dźwig, który przewrócił się kilkaset tysięcy lat temu i tak zostało... A że duży? No bo ludzie wtedy byli duzi :-)
jack
6 lat temu
Otwarty umysł to podstawa super
niko
6 lat temu
jest wiele takich podwodnych "rysunków" i wcale nie są śladami po cywilizacjach...
reh
6 lat temu
Jak by przybliżyć to może by i jakieś kości ludzkie było widać:)
yy
6 lat temu
podobne do pasów z pustyni w Peru, a więc niedaleko.
do o2pl
6 lat temu
zmiencie lokalizacje emotikonów na dole strony bo nie da sie przeczytac wszystkich komentarzy
mój nick
6 lat temu
to łódź podwodna przseszła bvokiem przez szósty wymiar
antyPIS
6 lat temu
wygląda jak kupa
alleluja
6 lat temu
To Bóg stworzył człowieka przed tym nie było nic.
max
6 lat temu
na 100% pozostałości po obcych
p38jlightning
6 lat temu
wyglada jak pas startowy
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić