aktualizacja 

Oglądacie filmy w tym serwisie? Możecie mieć kłopoty

Po nocnej wpadce przez 6 godzin nie działał serwis kinoman.tv. Co to oznacza dla użytkowników? Mogą mieć problemy z policją, powództwami cywilnymi, a także prawnoautorskimi trollami, którzy zapewne całą sytuację ochoczo wykorzystają - donosi portal bezprawnik.pl.

Oglądacie filmy w tym serwisie? Możecie mieć kłopoty
(Screenshot)

Problem został zgłoszony w nocy, kiedy najprawdopodobniej dokonywano technicznych zmian na stronie. Przypuszczalnie w wyniku czyjegoś błędu wyciekły dane wszystkich użytkowników serwisu! Mowa tu zarówno o tych, którzy oglądają umieszczone tam wideo, jak również o tych, którzy wrzucają materiały na tę stronę.

Tak więc, możecie być w poważnym niebezpieczeństwie. Jeśli korzystaliście z usług kinomana, a do logowania wykorzystywaliście tych samych danych co w innych serwisach, powinniście zmienić hasła. Ze strony wypłynęły bowiem adresy e-mail oraz - właśnie - używane zabezpieczenia.

Co gorsza, jeśli uploadowaliście coś na tę stronę, to również ten fakt został odnotowany. Przypominamy, że piractwo internetowe jest w Polsce zakazane i grozi za to kara grzywny, lub nawet więzienie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić