Wróć na

Ogromny gad na polu golfowym

45
Podziel się

Niespotykanej wielkości aligator zaskoczył graczy na polu golfowym na Florydzie.

Ogromny gad na polu golfowym
(Youtube.com, golf.com)
bCYXbDuJ

Czterometrowa bestia jak gdyby nic przespacerowała się po trawie. Następnie zniknęła w wodach jeziora znajdującego się na terenie pola Buffalo Creek w Palmetto. Grający w golfa ze znajomym, Charles Helms od razu chwycił za telefon, żeby nakręci aligatora, ale pierwotnie myślał, że ktoś robi mu kawał.

Stałem oniemiały i milczałem. Zastanawiałem się, czy ktoś nie wycina mi jakiegoś numeru, czy nie ma ukrytej kamery. Był kolosalny. Na początku leżał, potem nagle zaczął się poruszać. Według mnie miał cztery i pół metra długości - powiedział telewizji ABC Action News Helms.

bCYXbDuL

Aligatory nie są rzadkim widokiem na Florydzie. Często pojawiają się na rozległych polach golfowych, także podczas oficjalnych zawodów. Zazwyczaj jednak są dużo mniejsze, choć pracownica pola w Palmetto Wendy Schofield twierdzi, że ten okaz widziany był już wcześniej. Nikt do tej pory nie zmierzył "maskotki pola", jak pieszczotliwie nazywa aligatora Schofield. Możliwe jednak, że pobiłby rekord. Największy dotychczas złapany aligator mierzył 4,8 metra.

Jest niegroźny, nikomu nie przeszkadza, ani nikt nie przeszkadza jemu. Jest tu chyba od wielu wielu lat - powiedziała ABC Action News kobieta.

Autor: Tomasz Wiślicki

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bCYXbDvm
KOMENTARZE
(45)
g
4 lata temu
No, ktoś powie, że aligatory nie rosną? Chyba nie. Ładnie wyrósł ciekawe ile jeszcze może urosnąć i czy nie ma większych od tego osobnika.
zbereźnick
4 lata temu
To je FORFITER!
GMO to gówno
4 lata temu
Nażarł się amerykańskiej zieleniny z GMO i są efekty XD
bCYXbDvn
Duśka
4 lata temu
"jest niegroźny??" rzeczywiście jaki milusiński
MrBeny
4 lata temu
"Jest niegroźny". Rozumiem, że Ali jest weganinem? :)
Najnowsze komentarze (45)
lol gamer
4 lata temu
Renakton!!!!!!
Neko
4 lata temu
Nie jestem znawcą ale ten aligator nie wygląda naturalnie, a po drugie po przekroczeniu 3m długości tym stworzeniom odchodzi ochota na spacery po lądzie stają się na to po prostu za ciężki. Owszem wychodzą żeby się ogrzać na słonku ale na względnie płaski teren i przy tym czołgają się szorując brzuchem po ziemi. Aligatory jak i krokodyle nie mają silnych łap.
kuzyn
4 lata temu
its forfiter szwagier
MOzg mozgow
4 lata temu
cos mi sie wydaje że jak na tak dużego aligatora to sie troche za szybko poruszał
IXI
4 lata temu
A co na to Ewolucja? Czemu aligatory się jej nie poddają?
szwagra forfi...
4 lata temu
It's a forfiter szwagier.
nommm
4 lata temu
Krokodyle rosną przez całe życie:)) Ten najwyraźniej już trochę w życiu widział;) Były na tej planecie na długo przed nami i wszystko wskazuje na to, że przyjdzie im pewnego dnia przeżyć i nasz rodzaj:))) Pewnie pożegnamy się w jakiś dramatycznych okolicznościach:)) Jeden większy meteoryt i dobranoc kochana ludzkości, krokodyle... cóż, one mogą spokojnie przetrwać nawet pół roku bez jedzenia, a my?:))
stichxx
4 lata temu
przecież to kawał, popatrz jak on się rusza jak na szczudłach
bCYXbDvf
macbuk64
4 lata temu
Miami,na Florydzie,wybudowano na bagnach-siedlisku aligatorów i innych gadzin.Na posesjach graniczących z akwenami wodnymi dochodzi czasem do porwania przez aligatory zwierząt domowych lub małych dzieci.Plagą są też węże i żmije.
boguś
4 lata temu
Ja nie mogę ... Normalnie, jak Jurassic Park.
hdrhdfhdfh
4 lata temu
Aligatory to pozostałość po dinozaurach, coś pięknego :)
ju
4 lata temu
Aligator na Florydzie!! To ci dopiero niespodzianka....
John
4 lata temu
Ble Ble Ble amerykanie już tak mają
fotincz
4 lata temu
W USA dewiacje są na każdym kroku.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić