Oświadczyny w trakcie występu. Nie udało się

12

Ten stand-upowiec nie będzie miał wzruszających wspomnień z chwili, w której oświadczył się swojej dziewczynie. Wybrał fatalny moment, za który partnerka postanowiła go ukarać.

Oświadczyny w trakcie występu. Nie udało się
(Youtube.com, only me)

Ten moment komik zapamięta do końca życia. W jednej chwili z zabawnego pana opowiadającego dowcipy stał się obiektem współczucia, niczym ofiara roastu. Wszystko za sprawą nieudanej próby oświadczyn w trakcie występu. Mężczyzna zaprosił na scenę ukochaną, po czym przerwał występ, by powiedzieć jej, co do niej czuje.

Tradycyjnie wszystko zaczęło się od uklęknięcia. Potem komik zwrócił się do wybranki słowami "wiesz, że jesteś dla mnie wszystkim i chciałbym ci powiedzieć, że chcę spędzić z tobą resztę życia", po czym wyjął pierścionek i wystawił go w kierunku niedoszłej narzeczonej. Wtedy ta w odruchu paniki zaczęła nerwowo machać rękami i dała mu kosza. Musicie koniecznie zobaczyć na własne oczy tę żenującą sytuację!

Nie wiadomo, kim są bohaterowie filmu. Nieznane jest też dokładne miejsce, w którym odbyła się impreza komediowa. Akcent komika sugerowałby Stany Zjednoczone.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić