Jan Muller| 

Oto jakie penisy preferują kobiety. Są wyniki badań

97

Panie wybierają większe rozmiary na przelotny romans, a nieco mniejszych poszukują, myśląc o stałym związku. Z kolei idealny według nich rozmiar członka nieco przewyższa liczbę centymetrów uznanych za globalną średnią.

Oto jakie penisy preferują kobiety. Są wyniki badań
(Impact Press Group/WENN.com)

Dotąd w podobnych testach używano zdjęć. Tym razem naukowcy z USA po raz pierwszy użyli modeli członków wydrukowanych techniką 3D. Panie biorące udział w badaniu dostały do rąk 33 niebieskie prącia o różnych rozmiarach. Oceny zebrano w sumie od 75 pań w wieku 18-65.

Poproszone o wskazanie rozmiaru penisa, którego chciałyby mieć u "partnera na lata", wskazywały 6,3 cale (16 cm) długości i 4,8 cali (12,2 cm) obwodu. Na krótkie spotkanie erotyczne kobiety chcą większych członków, odpowiednio 6,4 cale (16,3 cm) i 5 cali (12,7 cm) - informuje "The Guardian".

Tu liczy się każdy milimetr. W końcu poddane badaniu panie przyznały, że odeszły od partnera, bo jego członek był za duży (7 proc.) albo za mały (20 proc.). Przeciętny rozmiar penisa w erekcji na świecie to 13,1 cm długości i 11,7 cm obwodu. Poniżej tabelka z rozkładem odpowiedzi względem obwodu i długości.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić