Jan Muller| 

Owieczka zabrała Jezuska w trakcie jasełek przedszkolaków. Mama ruszyła na ratunek

13

Jasełka maluchów stały się tłem dla strasznego zamieszania. Na szczęście był to przede wszystkim świetny powód do śmiechu dla dorosłych.

Owieczka zabrała Jezuska w trakcie jasełek przedszkolaków. Mama ruszyła na ratunek
(Facebook.com/tana.benson)

Choć ostatecznie doszło do rękoczynów - "Matka Boska" próbowała założyć "owieczce" Nelsona - obyło się bez ofiar. A zaczęło, jak to często bywa wśród dzieci, o zabawkę. Dwie dziewczynki pokłóciły się o lalkę grajacą małego Jezusa.

Moja mała owieczka zabrała Jezuska, złamała wszystkie zasady i nie pozostawiła biednej Marii innego wyjścia, niż natychmiastowa interwencja. Mama ruszyła na ratunek swojemu dziecku. Zdecydowanie te jasełka zapadną mi w pamięci. Uwielbiam te maluchy i naszą kościelną rodzinę. Śmiałam się równie mocno, co płakałam - napisała mama porywaczki na Facebooku publikując wideo z zabawnego incydentu.

Walka była zacięta od samego początku. Owieczka nie odpuszczała, Maria też, więc w końcu interweniowali dorośli. Film Tany Benson na obejrzano miliony razy, kobietę poprosiła o komentarz m.in. gazeta "USA Today". Jak przyznała mama owieczki porywaczki, jej pociecha uwielbia być w centrum zainteresowania. Śmiech publiczności po jej akcie kidnapingu skłonił ją tylko do dalszej zabawy.

Zobacz także: Zobacz także: Małe dzieci, duże sprawy: szkoła

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić