o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Jan Muller
|
aktualizacja

Pakistańczyk zgwałcił polskie dziecko

141
Podziel się

53-letni Pakistańczyk został skazany na 4,5 roku więzienia za seks z 13-letnią Polką mieszkającą w angielskim Bradford. Akhtar Hussain oświadczył się jej i chciał wywieźć do ojczyzny.

Pakistańczyk zgwałcił polskie dziecko
(mat. policji Bradford)
bDTBaBgB

Mężczyznę ujęto, gdy po zniknięciu dziecka rodzice zawiadomili policję. Podczas przesłuchania, mała wyznała, że przebywała z Hussainem. Zabrał ją do hotelu i seksualnie wykorzystał. Mężczyzna został aresztowany, a po udowodnieniu mu gwałtu na dziecku, usłyszał wyrok.

Napastnik przyznał się do winy. Tłumaczył, że Polka jest "jego dziewczyną" i on ją kocha. Przyznał, że zmusił dziecko to współżycia grożąc, że popełni samobójstwo - czytamy.

Akhtar Hussain, z zawodu kucharz, obiecał porzucenie dla 13-latki własnej żony i trójki dzieci. Chciał zabrać dziewczynkę do Pakistanu i tam poślubić. O wyroku przesądziły ślady nasienia na majtkach dziecka. Sąd wydając wyrok zwrócił uwagę nie tylko na jego przewagę wieku i siły, ale i barierę językową między imigrantem przybyłym do Anglii w 1980 roku a małą Polką.

bDTBaBgD

Adwokat mężczyzny próbował tłumaczyć działania swojego klienta samotnością. To właśnie uczucie miało sprawić, że 53-latek "zakochał się" w 13-latce i przez blisko dwa tygodnie utrzymywał z nią stosunki. W swoim orzeczeniu sąd odniósł się do tego przekonując, że różnice między nimi były zbyt duże, by mógł zaistnieć jakikolwiek "trwały związek".

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDTBaBhe
KOMENTARZE
(141)
piwosz
4 lata temu
jaja mu urwac i dac swiniom na pozarcie.
PolskieRadio
4 lata temu
Ubogacił ją kulturalnie.
na kolana
4 lata temu
na kolana przed pisem , bo dzieki nim nasze dzieci sa bezpieczne
bDTBaBhf
dsef
4 lata temu
Zamknąć go w polskim więźniu z informacją, że zgwałcił dziecko...wtedy żałowałby, że nie popełnił samobójstwa...
Merkelowa
4 lata temu
Polski rząd ma rację że nie wpuszcza islamistów ( zbrodniarzy) do Polski
Najnowsze komentarze (141)
yaro
4 lata temu
Polański zgwałcił 13- latkę kilkadziesiąt lat temu i co???
mkj
4 lata temu
Coś mi to na gwałt nir wygląda...
lewak
4 lata temu
Jestem zbulwersowany, jak można było wydać taki wyrok, przecież to jest niewiarygodne. Tu zostały pogwałcone prawa człowieka, jego wolność kultura i religia. Jak można komuś odbierać prawo do miłości, prawo do żony i decydowaniu gdzie ma z żoną zamieszkać. Jak można tak pogwałcić jego obyczaje, czemu zachodni świat jest tak zaślepiony, widać w nim jeszcze ten wstrętny wpływ kościoła.
poli
4 lata temu
w nich wszystkich to siedzi w środku,jedni się tylko jakoś powstrzymują,ale jak okaże się że nie ma nad nimi bata to wtedy wzywa ich zew zdziczałej natury,won z europy kozły
ccc
4 lata temu
róbta co chceta?
zelek-akuku
4 lata temu
Powinno sie muzulmanskich osobnikow plci meskiej chcacych sie osiedlic w Europie przymusowo kastrowac i powinno to byc wyraznie podpisane w dwoch jezykach czykli ich belkocie i jezyku kraju osiedlenia
QJM
4 lata temu
Ja bym go po prostu zastrzelił...
Nobody
4 lata temu
Europa śmieje sie z USA, a tam by go za to ukrzyżowali ...
bDTBaBgX
Trzygław
4 lata temu
Dla kogoś z jajami tam na wyspie!!!Wiesz co masz zrobić!!!!
hiena
4 lata temu
Moslema nalezaloby powiesic ale duzo jest tutaj niewiadomych. Wyglada na to, ze dziecko n ie bylo fizycznie zmuszone. W jaki sposob w ogole doszlo do kontaktow? Jest duzo znakow zapytania. Jesli okazaloby sie, ze dziecko wyrazilo jakas forme zgody lub szukalo kontaktu z moslemem, rowniez powinno byc powieszone za zdrade rasowa.
horror
4 lata temu
pedofilii powinni kastrować - on 53 ona 13 - to typowe dla muzułmanów
mmmmnnn
4 lata temu
Niedługo to bedzie normalne w tej pseudo uni eropejskiej jak dadzą im więcej praw.....
Klops
4 lata temu
Czegoś tu nie rozumiem, przetrzymywał ją dwa tygodnie, czy przez dwa tygodnie z nią współżył, jeśli tak to o co tu chodzi?
ms
4 lata temu
Akurat z zarzutu gwałtu go uniewinniono. Co za durna 13-latka. Sypnął trochę groszem i mu się nadstawiła. Brawo, naprawdę.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić