Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Pawłowicz do Jaglanda: Jesteście namolni. Panu już dziękujemy

73
Podziel się

Krystyna Pawłowicz na Facebooku zwróciła się z ostrą odezwą do sekretarza generalnego Rady Europy, Thorbjørna Jaglanda, który odbył w Polsce wizytę "w związku z kryzysem konstytucyjnym".

Pawłowicz do Jaglanda: Jesteście namolni. Panu już dziękujemy
(PAP/Radek Pietruszka)
bEUPeYth

Sekretarzu Generalny Rady Europy T. Jagland, Polska i Polacy nie potrzebują żadnego Pana "wsparcia" – tymi słowami Pawłowicz rozpoczęła wpis.

*Jagland spotkał się w Polsce z przedstawicielami władz. *O sytuacji dotyczącej trybunału rozmawiał między innymi z prezydentem Andrzejem Dudą i premier Beatą Szydło.

Zdaniem Krystyny Pawłowicz sekretarz powinien odbywać rozmowy gdzie indziej, nie w Polsce.

Natychmiastowego wsparcia potrzebują od Pana Niemcy i Belgowie, których obywatelskie wolności i prawa drastycznie naruszają ich władze państwowe. Proszę się tym zainteresować.

bEUPeYtj

Dostało się także innym politykom z Unii Europejskiej. Pawłowicz pozwoliła sobie wpisać wypowiedź w imieniu polskiego narodu.

A Pan i Pana koledzy z UE zjeżdżający tu namolnie niech nie drażnią nas, Polaków.

Posłanka PiS napisała wyraźnie, że nie zamierza brać pod uwagę żadnej opinii Jaglanda.

Osobiście, jako poseł polskiego Sejmu NIE podporządkuję się ŻADNEJ Pana "radzie" ani "sugestii" "udrożnienia" polskiego TK.W Polsce polskim posłom doradzają POLSCY WYBORCY i polska konstytucja, Panie Jagland.
Panu i Pana namolnym kolegom już dziękujemy.
Nie drażnijcie Polaków!

bEUPeYtp
bEUPeYtK
KOMENTARZE
(73)
no comments
6 lat temu
Leczyc, to za malo powiedziane....
Piła
6 lat temu
Weźcie tę babę zamknijcie wreszcie w zakładzie dla umysłowo chorych, bo ona nam narobi dużej szkody i zepsuje opinię o Polsce i Polakach w świecie. Ona stanowi poważne zagrożenie dla kraju.
MAMA 45
6 lat temu
A ja nie życzę sobie szanowna Pani Posłanko, żeby zabierała Pani głos w moim imieniu - jako OBYWATELA POLSKI. Mam prawo do własnego zdania i swój głos, szczególnie że nie jesteście partią na którą głosowałam. Mam nadzieję że się Pani zastanowi i przestanie ośmieszać. Takie zachowanie nie przystoi wykształconym ludziom, ale widać, że nie zawsze wykształcenie idzie w parze z KULTURĄ OSOBISTĄ.
bEUPeYtL
szyderca
6 lat temu
ze tez jeszcze nikt tego babsztyla nie odstrzelił.toz to wstyd na całą wies z ktorej ta wiesniara z rozdartą mordą pochodzi.
Rav
6 lat temu
Ma rację! popieram.
Nick
6 lat temu
Pełne poparcie dla Pani Poseł Pawłowicz!!! A forma wypowiedzi jest wystarczajaca i jasna. Polacy poradzą sobie!!! I zdecydowanie nie potrzebują czerwonej ingerencji.
dcCFCDR
6 lat temu
Dlaczego wpis są same chamy poczynając od prezydenta PIS.
poznaniak
6 lat temu
za mnie sie nie wypowiadaj tego sobie nie zycze ,pie....c mozesz byle w koncie i przestan obrazac spoleczenstwo polskie ,bo to jeszcze panstwo demokratyczne nie przerobione na katoland jesli tego nie rozumiez na nauki do torunia
gość
6 lat temu
chciało by się powiedzieć: "Idź dziecię , ja cię uczyć każę". Kobieta ministrantem? A jednak.
anton
6 lat temu
Durna baba.Kup kobieto wibrator to się wyciszysz .
popolupo
6 lat temu
PiS został wybrany w demokratycznych wyborach tak dlatego posiada niepodważalne prawo do sprawowania władzy ; i szczerze mówiąc więcej zrobili za pół roku dla szarego obywatela niż PO PSL i reszta bandy przez ostatni 8 czy 10 lat ; a prawda jest taka : jak ktoś przychodzi do Twojego domu i aczyna Ci mówić jak masz go urządzić i co w nim mieć , jaki kolor mają mieć ściany i jaka ma być podłoga to najnormalniej dajesz mu w kły i wywalasz za drzwi ;Polska to jeden z większych krajów UE a chcą nas traktować jak pieska w cyrku .... Niemcom niech idą doradzać albo Angolom my sobie doskonale poradzimy sami
Tomislaw
6 lat temu
Jedyne co pani Kry.tynie się udaje to publiczne bredzenie.Robi sobie w ten sposób reklamę, żeby ją ludzie pamiętali. Polacy są podzieleni. Tak jak jest dobro i zło, tak i my mamy pozytywnych i negatywnych obywateli.Ta osoba to ciemna strona naszego narodu. Kry.tyna myśli ,że za 3 lata znów będzie posłem.Takie osoby należy piętnować a nie promować.
seba
6 lat temu
Wstyd ,że ktoś taki jest w sejmie.
bEUPeYtD
kot
6 lat temu
swietne!!baba ma jaja!!! a wy nie widzicie co oni chca z ta Pl zrobic
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić