aktualizacja 

Pj Harvey wraca do Polski. Zagra w Warszawie

2

Królowa alternatywnego rocka, PJ Harvey wraca do Polski z samodzielnym koncertem. Już 12 października wokalistka wystąpi w Warszawie na Torwarze.

Pj Harvey wraca do Polski. Zagra w Warszawie
(Getty Images, Ian Gavan)

Wszystkie wizyty PJ Harvey w Polsce pozostały niezapomniane. Cieszymy się niezmiernie, że sentyment artystki do polskich fanów, zaowocował decyzją o koncercie w Warszawie podczas jej najbliższej jesiennej trasie koncertowej.

PJ Harvey jest w trakcie promocji swojego najnowszego albumu The Hope Six Demolition Project. Ukazał się on w kwietniu tego roku. The Hope Six Demolition Project to album wyjątkowo zaangażowany w aktualne problemy dzisiejszego świata. Nowe utwory poruszają kwestie wojen, biedy, niesprawiedliwości i rozwarstwienia społeczeństw. Swoje inspiracje artystka zaczerpnęła, między innymi, z odbytych podróży do Kosowa, Afganistanu i Washington, D.C.

Polly Jean Harvey jest obecna na scenie od ponad 20 lat. Multiinstrumentalistka i wokalistka. Wychowana przez rodziców artystów wypełnia swoje kompozycje niezwykłą wrażliwością, a każdy jej projekt przeradzał się porywającą historię. Jej kariera solowa od początku obfitowała w sukcesy. Współpracowała m.in. z Tricky’m, Nickiem Cavem, Thomem Yorkiem oraz Marianne Faithfull. Zdobyła dwukrotnie prestiżową nagrodę Mercury Music Prize. Artystka wydaje płyty rzadko, ale za każdym razem z wielkimi sukcesami. PJ Harvey lubi grać własnym wizerunkiem. Przykłada wielką wagę do strony artystycznej swoich projektów i nieustannie eksperymentuje muzycznie.

Bilety w cenach od 159 zł będą w sprzedaży od piątku – 15 lipca, od godziny 10:00, wyłącznie w sieci sprzedaży Eventim.

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić