o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Płakał z bólu. Domniemany terrorysta porażony paralizatorem

Podziel się

W sieci pojawiło się wideo, na którym kurdyjskie wojsko znęca się nad mężczyzną, który, jak twierdzą, jest członkiem ISIS. "Teraz nie jest już takim twardzielem" - komentują internauci.

Płakał z bólu. Domniemany terrorysta porażony paralizatorem
(East News, Safin Hamed)
bDUrTRud

Na filmie opublikowanym w internecie widać mężczyznę siedzącego w wojskowym samochodzie. Ujęty został przez kurdyjskie oddziały Peshmerga. Żołnierze, którzy opublikowali nagranie, na którym widać szlochającego głośno mężczyznę twierdzą, że jest on członkiem ISIS.

Ubrany w cywilne ubranie więzień ma skrępowane ręce i zasłonięte oczy. Nie jest ranny, ale na innym dostępnym w sieci filmie wyraźnie widać, że został porażony paralizatorem. Uzbrojeni żołnierze, który razili prądem jego prawe udo, śmieją się. Mężczyzna wyje i zawodzi z bólu.

bDUrTRuf

Film zamieszczony między innymi przez portal DailyMail skomentowali internauci. "Teraz nie jest już takim twardzielem!", "ISIS to tchórze", "bycie w niewoli na pewno mu się podoba" czy "nie współczuję mu, choć sama mam dzieci w tym samym wieku" - to tylko niektóre z nich.

Ci "wojownicy" ISIS kiedy zabijają kobiety i dzieci są bardzo odważni, ale kiedy konfrontują się z prawdziwą armią, taką jak kurdyjska Pesherga, uciekają jak króliki - napisał z Londynu użytkownik podpisujący się jako Joshkbartlett.

Na filmie widać też drugiego więźnia, który ubrany jest w skórzaną czarną kurtkę. Siedzi on w milczeniu z tyłu samochodu. Mężczyzn prawdopodobnie ujęto na terenie Iraku. Nie wiadomo, jaki był ich dalszy los i czy naprawdę mieli jakikolwiek związek z terroryzmem.

bDUrTRuG
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić