Po randce wylądowała w szpitalu! I bardzo się z tego cieszy

Czego można spodziewać się po randce w ciemno? Miłości, nowej znajomości, albo wielkiego rozczarowania. Nikt jednak nie spodziewa się, że dzięki spotkaniu z nieznajomym można uratować komuś życie. Musicie poznać tę historię.

Po randce wylądowała w szpitalu! I bardzo się z tego cieszy
(Facebook.com, Rich O'Dea)

Jennifer Thomas w życiu by nie pomyślała, że po spotkaniu z nieznajomym straci nerkę. Poszła na randkę z Richem O’Dea, który okazał się całkiem miłym facetem. Podczas rozmowy, mężczyzna opowiedział o żonie swojego przyjaciela, Erice Bragan. Kobieta chorowała na zwyrodnienie wielotorbielowate nerek (PKD) i koniecznie potrzebowała nowego organu. Jej choroba może bowiem doprowadzić do niewydolności nerek. Rich przebiegł już wiele maratonów, żeby zebrać pieniądze na operację i leki.

Co prawda między Richem i Jennifer nie zaiskrzyło, ale to nie koniec tej historii. Kobieta nie mogła zapomnieć o chorej Erice. Skontaktowała się ze Scottem, przyjacielem Richa i zaproponowała swoją pomoc. Kiedy okazało się, że kobiety mają tę samą grupę krwi, Jen zrobiła coś niesamowitego…Zaproponowała, że odda nieznajomej swoją nerkę.

Ona jest po prostu niesamowitą, bezinteresowną osobą – powiedział mąż kobiety Scott Bragan dla portalu fusion.net.

Jak już będzie po wszystkim, emocje opadną, a Erika i Jen odzyskają siły, to nie zawaham się ponownie skorzystać z randki w ciemno. O ile do tego czasu nadal będę singlem – przyznał z kolei Rich O’Dea.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić