Pochwalił się morderstwem. "Miałem tremę, ale dałem radę"

Szokujący post przyczynił się do wszczęcia śledztwa.

Pochwalił się morderstwem. "Miałem tremę, ale dałem radę"
(Fotolia, Paolese)

Anonimowy internauta podziękował miastu Tulsa za "możliwość popełnienia jego pierwszego morderstwa". Mężczyzna umieścił złowieszczy post na portalu ogłoszeniowym Craigslist. Jego przerażające "podziękowania" odnalazła dziennikarka FOX 23 Katie Higgins, która natychmiast zawiadomiła sierżanta Dave'a Walkera z lokalnego wydziału zabójstw.

Mężczyzna zdradził kilka szczegółów rzekomego morderstwa. Przyznał, że miał ogromną tremę, ale "dał radę". Napisał także, że policji ciężko będzie przeprowadzić śledztwo, ponieważ zabił kompletnie obcą mu osobę. Co więcej, zapowiedział kolejne morderstwa na terenie stanu Oklahoma, wśród potencjalnych ofiar wymieniając Julie Free z władz stanowych oraz sędziego Glassco.

Policja stanowa potraktowała sprawę niezwykle poważnie. Właściciel serwisu Craiglist otrzymał już nakaz sądowy, zgodnie z którym musi dostarczyć śledczym wszelkich informacji dotyczących użytkownika podającego się za mordercę. Ustalenie jego tożsamości będzie jednak bardzo czasochłonne. Dave Walker przyznał jednak, że policja nie wyklucza, iż ma do czynienia z głupim żartem.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić