o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Poirytowany Wałęsa w mocnych słowach odpiera atak

152
Podziel się

Lech Wałęsa wypowiedział się dla „Faktów” w sprawie oskarżeń o to, że był tajnym agentem. Jego komentarz był pełen emocji. Były prezydent zaprzeczył wszystkiemu.

Poirytowany Wałęsa w mocnych słowach odpiera atak
(East News, Wojciech Strozyk/REPORTER)
bDTUiovF

Nigdy nie napisałem żadnego tekstu. Żadnej mojej wypowiedzi nie można zaliczyć jako donos – powiedział Wałęsa w TVN.

Poświeciłem rodzinę, chciałem pomóc, a oni mi mówią, ze wziąłem jakieś pieniądze – irytował się były prezydent.

Dodał, że był w stu procentach poświęcony walce. Wyśmiał także tezę, ze był sterowaną marionetką.

bDTUiovH

Mówię tylko prawdę i nic więcej, a co wy z tego zrobicie, wasza sprawa – skomentował Lech Wałęsa.

Były prezydent odniósł się w ten sposób do oskarżeń o to, że był agentem Bolkiem. W domu letniskowym na Mazurach, należącym obecnie do wdowy po generale Kiszczaku, odnaleziono papierową paczkę, zawierającą dwie teczki. Na jednym z dokumentów widniał podpis byłego prezydenta RP.

bDTUiowi
KOMENTARZE
(152)
XXXX
5 lata temu
A czego sie spodziewaliscie po Wałęsie i po kapitaliżmie liberalnym ? jeśli wiecie co to oznacza . Nie ma w Polsce socjalizmu tylko kapitalizm tylko nie wiedzieliśmy wtedy czym to pachnie szlismy jak ćmy do ognia. Nam Polakom ktorych z synow parobkow PRL uczynil oswieconych ludzi zachciało sie bogactwa jakby nie wiedzieli ze w kapitaliżmie sa slumsyy i bieda także. Zachcialo sie Polakom byc Panami swiata a staliśmy sie tanią sila robocza obcego kapitalu we wlasnym kraju. I do tego doprowadzilismy sami z nieswiadomym tegoż Wałęsą na czele.
Król Julian
5 lata temu
Jeżeli wielu stoczniowców twierdzi, że Wiedzieli. To mnie nie mieści się w głowie- jak w tamtych czasach uszło mu to płazem. Stoczniowcy to twardzi faceci odpuściliby zdradę ?
luzak
5 lata temu
jak czytam komentarze broniace bolka wałęsy to myślę,że tych kapusiow SB było znacznie wiecej.przeciez normalny człowiek nie może bronić donosiciela!! o wałęsie swiadczy nie tylko kablowanie ale jego zachowanie jako prezydenta i później! nigdy nie opowiedział się za lustracją i rozliczeniem komuny tylko walczył z olszewskim,maciarewiczem ,kaczynskimi ,wyszkowskim,gwiazdami,anna walentynowicz.wystarczy-lemingi????
bDTUiowj
40 lat temu.....
5 lata temu
przychodzi bolek do Kiszczaka i daje trzy donosy na kolegów z pracy.Kiszczak wręcza mu pieniądze a bolek zwraca się do Kiszczaka- panie generale ,ale o tym się nikt nie dowie.. Ależ oczywiście,daję panu moje generalskie słowo honoru , po moim trupie.
pod napięciem
5 lata temu
kariera od elektryka do kabla
Najnowsze komentarze (152)
zimny
5 lata temu
On nie napisał,agent protokólant pisał,Bolek tylko zeznawał i parafował.
KAZIK
5 lata temu
TO DLACZEGO WYGRYWAŁ W TOTKA JEŚLI NIE DONOSIŁ ?. NA PIĘKNE OCZY DAWALI SZMAL ? TAK ZA NIC ? KTO W TO WIERZY !
Jan III
5 lata temu
Czy idiotą można sterować,nie.Można idiotę trzymać za ryj i jemu podobnych sprzedawczyków.Kiszczak to model nawet fałszywkami potrafił trzymać za ryj Bolka i takiego gościa odsunąć z resorty, toż to geniusz prawie.
Rysiek
5 lata temu
To, że Bolek nigdy nie napisał żadnego tekstu to wg mnie prawda. Co nie oznacza, że nie donosił i nie brał za to judaszowych srebrników.
zimny
5 lata temu
Nawet jak grafolodzy określą że to on ,to Wałęsa będzie dalej łgał.Taki typ fałszywego człowieka.
JURAND
5 lata temu
NIGDY NIE UWIERZĘ PROWOKACJOM PRZECIW WAŁĘSIE DURNIE WIERZĄ KLAKIEROM KTÓRZY NIE MOGĄ SPAĆ I CHCĄ BEZKARNIE OPLUWAĆ TEGO CZŁOWIEKA !!!! LECHU NIE JESTEŚ SAM !!!To takie Polskie mieszać z błotem wszystkich którzy mnie nie popierają......
gg
5 lata temu
dziwacy Polacy wy chyba macie założony Mind Control oskarżając kogokolwiek za współpracę Wałęsy i oszukiwanie Polaków. To przecież niepokalany Wałęsa wyniósł i zniszczył dokumenty na swój temat, obalił rząd Olszewskiego i atakował zajadle Walentynowicz,Gwiazdę i tych co napisali prawdę o nim. To on zawsze chciał zniszczyć wszystkie dowody. Przecież Kiszczak nie trzymał w garści "Elitę" fałszywymi dokumentami.To mu zapewniało wolność i bezkarność.Jaki kraj taki bohater. Przecież bez tych 10 milionów byłby tym kim był. Żenada błagać aby przestał kłamać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
re
5 lata temu
Polacy wy chyba macie założony Mind Control oskarżając kogokolwiek za współpracę Wałęsy i oszukiwanie Polaków. To przecież niepokalany Wałęsa wyniósł i zniszczył dokumenty na swój temat, obalił rząd Olszewskiego i atakował zajadle Walentynowicz,Gwiazdę i tych co napisali prawdę o nim. To on zawsze chciał zniszczyć wszystkie dowody. Przecież Kiszczak nie trzymał w garści "Elitę" fałszywymi dokumentami.To mu zapewniało wolność i bezkarność.Jaki kraj taki bohater. Przecież bez tych 10 milionów byłby tym kim był. Żenada błagać aby przestał kłamać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bDTUiowb
bontkowski
5 lata temu
chodziły słuchy że Jaroszewicz ma jakieś akta kompromitujace wałesę i solidarność . Ktoś wysłał tam do nich do domu platnych zabujców żeby te akta zabrali .Niestey nic nie znaleźli ale zadawali ptania Jaroszewiczom dlatego ktore moglby wskazć na mocodawców napadu .Uduszono więc pzrywiazana do krzesła żonę i zamordowano Piotra
franek
5 lata temu
tylko donosiciel bedzie zawsze bronił donosiciela
B52
5 lata temu
jeśli złapią cię za rękę mów że to nie twoja
k338
5 lata temu
dla mnie WAŁESA pozostanie na zawsze najwiekszym wspóczesnym polakiem za to wszystko co zrobił dla polski, pamietam tamte czasy bardzo dobrze i wiem ile mu wszyscy zawdzieczamy.
ja
5 lata temu
najpierw chciał zęby mu udowodnili ze współpracował z SB a gdy znalazła sie teczka to mówi ze sfałszowana ciekawym co powie po sprawdzeniu przez grafologa to powie ze jest podstawiony
Pisis
5 lata temu
Marionetką to jest Duda i ta baba na stołku.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić