Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Pokojówka gwałciła 14-latka pod nieobecność rodziny

Podziel się:

Po zaledwie dwóch miesiącach pracy 28-letnia pokojówka trafiła do więzienia za gwałt na dziecku swojego szefa. Indonezyjka spędzi tam co najmniej 10 miesięcy - donosi magazyn The New Paper.

Kobieta zgwałciła dziecko swojego szefa. Rodzina jest w szoku
Kobieta zgwałciła dziecko swojego szefa. Rodzina jest w szoku (flickr.com, Dominik)

*Kobieta została zatrudniona do sprzątania domu w Singapurze, który zamieszkiwała 14-letnia ofiara wraz ze swoim ojcem i wujkiem. * Była to jej pierwsza praca.

Chłopiec był kilkukrotnie wykorzystywany seksualnie, zawsze pod nieobecność rodziny. Sprawa wyszła na jaw dopiero po dwóch miesiącach, ponieważ 14-latek wstydził się powiedzieć o tym ojcu. Dopiero skrajny stres spowodował, że zadzwonił do swojej matki, aby wyznać co się dzieje, gdy ojciec z wujkiem wychodzą do pracy.

W rozmowie z policją wyznał, że pokojówka przez pierwsze tygodnie chciała wzbudzić jego zainteresowanie. Po kilku nieudanych próbach zaczęła całować i dotykać chłopca w różne miejsca ciała, aż pewnego dnia zaciągnęła go do sypialni, rzuciła na łóżko i zgwałciła.

*Chłopiec miał nadzieję, że w końcu zostaną zdemaskowani, bo niejednokrotnie kobieta dopiero ubierała się, kiedy ktoś z rodziny wchodził do domu. *W końcu wyszło okazało się również, że gwałcicielkę kryje druga pracownica, która wiedziała o procederze, jednak nie zdecydowała się poinformować o sprawie policji ani rodziców

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić