REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright http sp. z o. o. -Reklama -Regulamin -Prywatność
Odświeżone 4 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
09.01.16 (16:26)

Polacy utarli nosa Niemcom. Tym transparentem

W trakcie siatkarskiego meczu Polska-Niemcy w Berlinie polscy kibice zawiesili transparent z hasłem "Brońcie swoich kobiet, a nie naszej demokracji" - donosi Gazeta.pl.
Twitter.com/@WSCsm

Hasło nawiązuje do krytycznych wypowiedzi niemieckich polityków o sytuacji w naszym kraju. Chodzi o słowa przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Martina Schulza na temat zmian wprowadzanych przez rząd PiS-u. Stwierdził on, że wydarzenia w Polsce "mają charakter zamachu stanu".

Polacy nie omieszkali wytknąć sąsiadom innej, kontrowersyjnej sprawy. Oto niemieckie władze nie poruszały tematu skandalicznych ataków na kobiety w noc sylwestrową. W mediach sprawa nie została nagłośniona. Przypuszcza się, że milczenie w sprawie napaści jest związane z pochodzeniem napastników. Większość z nich to imigranci, a politycy boją się zaostrzać negatywne emocje związane z uchodźcami.

REKLAMA
twitter.com
Transparent polskich kibiców

W Sylwestra kilkuset mężczyzn napastowało bezbronne kobiety. Według ustaleń policji większość podejrzanych była pochodzenia arabskiego. Napastnicy nękali ofiary na ulicach Kolonii, Hamburga i Stuttgartu.

Zeznania świadków pogrążyły atakujących kobiety. Odnotowano co najmniej dwa gwałty i liczne kradzieże. Sprawcami byli mężczyźni w wieku 18-35 lat.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij