Polacy zaskoczyli U2 w Szwecji. Niesamowita nagroda

Dwóch polskich studentów wystąpiło na scenie razem z legendą rocka podczas koncertu w Sztokholmie.

Polacy zagrali z U2
Polacy zagrali z U2 (Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY, SteBo)

*Polacy spełnili swoje marzenia i towarzyszyli zespołowi U2 podczas koncertu w Sztokholmie. * Filip Paprocki i Michał Drozd od lat są fanami irlandzkiej legendy i właśnie mogli to udowodnić w szwedzkiej Globe Arenie. Pierwszy towarzyszył gitarzyście The Edge'owi na akustycznej gitarze, a drugi zastąpił perkusistę Larry'ego Mullena, który ten fragment koncertu oglądał razem z fanami.

Studenci z Lublina wybrali się na szwedzki koncert dobrze przygotowani. Podczas występu trzymali transparent, na którym zgłosili chęć zagrania wspólnie z zespołem jednego z przebojów, "Angel of Harlem". Napis wypatrzył lider zespołu Bono, który wyciągnął chłopaków na scenę. Nie zawiedli. Publiczność była zachwycona.

U2 wspiera młodych- to nie pierwszy raz, kiedy zapraszają na scenę utalentowanych fanów. Na początku lipca z zespołem zagrała młoda gitarzystka. Była tak dobra, że zespół nie chciał jej wypuścić - grali razem ponad 10 minut!

Niestety kilka koncertów, które wchodzą w skład europejskiej trasy koncertowej zespołu zostało odwołanych. Wszystko z powodu naruszenia klauzulii bezpieczeństwa i możliwego wniesienia na salę niebezpiecznych narzędzi i materiałów wybuchowych.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić