o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aldona Brauła
|
aktualizacja

Pol'and'Rock Festival. Znamy przyczynę śmierci 54-latka

15
Podziel się

Drugiego dnia Pol'and'Rock Festival nagle zmarł 54-letni mężczyzna. Prokuratura podała właśnie do informacji przyczynę jego śmierci. Jak się okazało, cierpiał na ostrą niewydolność oddechowo-naczyniową.

Pol'and'Rock Festival. Znamy przyczynę śmierci 54-latka
(East News, PIOTR DZIURMAN/REPORTER)
bESlDTmJ

Prokuratura poinformowała właśnie o wynikach sekcji zwłok 54-latka. Udało się bez problemu ustalić, co było przyczyną jego śmieci. Jak się okazało, mężczyzna zmarł na zawał serca. Jednak to nie jest koniec ustaleń. Zostało pobranych wiele dodatkowych materiałów do badań toksykologicznych, aby ustalić, czy uczestnik festiwalu nie był pod wpływem substancji odurzających.

Mężczyzna nagle źle się poczuł podczas zabawy. Na terenie imprezy był ze swoim synem - ratownikiem medycznym. To jego poinformował o swoim stanie zdrowia. Dzięki szybkiej reakcji został natychmiast przetransportowany do szpitala, jednak, mimo podjętej reanimacji, nie udało się go uratować.

Podczas imprezy doszło także do drugiego zgonu. 35-lateni mężczyzna zmarł po przedawkowaniu narkotyków. Najwięcej przestępstw podczas festiwalu dotyczyło właśnie narkotyków. Policja otrzymała w tej sprawie aż 83 zgłoszeń. Pozostałe to głównie kradzieże pieniędzy czy dokumentów. Łącznie przez 3 dni zabawy w Kostrzynie odnotowano ponad 130 wykroczeń.

bESlDTmL
Zobacz także: Zobacz także: "Koncerty to dodatek do atmosfery"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bESlDTnm
KOMENTARZE
(15)
Ewa
2 lata temu
jakby zmarł w czasie pielgrzymki na zawał to nie byłoby sprawy.
Olala
2 lata temu
najbardziej przeswietlona statystycznie i nie tylko bo pod kazdym wzgledem zwlaszcza tym z negatywnym wydzwiekiem impreza masowa, tam nawet grunt chyba przebadali bo a noz okazalby sie radioaktywny i wowczas bylby powod do uniemozliwienia przebywania tam ludzi
antykomer
2 lata temu
taka informacja to dla rodziny i bliskich denata. Po co ma cały kraj wiedzieć na co zmarł, bo co, bo na pol'and'rocku to się stało? Co kilka minut ktoś w Polsce umiera to czemu nie napiszecie?
bESlDTnn
FestinaLente
2 lata temu
Dobrze by było zaznaczyć, ile osób w tym czasie brało udział w Festiwalu i na jakiej powierzchni i przeliczyć procentowo, jak to się ma do codziennych interwencji Policji w Polsce :D :D :D
GOSC
2 lata temu
ZAKAZA WRESZCIE TEGO SATANISTYCZNEGO RYTUALU KIEDYS????????????
iga
2 lata temu
Taaaa, jeszcze nie zbadano toksykologii ale już podano, że przyczyną był zawał, żeby dać do zrozumienia, że to naturalna przyczyna. Zawał mogą wywołać też narkotyki dla widomości redakcji. Ile płaci wam Owsiak????
tesa
2 lata temu
Robta co chceta to robia za namowa Owsiaka.
zaws
2 lata temu
jedno jest pewne owsiak zapewniał ze festiwal czysty od narkotyków moze teraz zabierze głos w tym przypadku
Ja
2 lata temu
A co maja przestępstwa i wykroczenia, o których piszecie na końcu, do tego, ze komuś po prostu serducho nie wytrzymało?
Kamil
2 lata temu
Tylko dobro stamtąd płynie , jak w tym momencie z porcelany na której siedzę
der
2 lata temu
Szkoda gościa a;e po co jadą ci zlodzieje jeszcze...okradać...masakra.
xx
2 lata temu
może nie mógł już słuchać tego pieprz... Owsiaka o polityce . byłem posłuchać muzyki i wykonawców a nie politycznych wypocin tak samo jak gwiazdorzenia niby skromnego Witka który opóźnił występ jak na gwiazdę przystało potem przerwał koncert bo musiał sie przebrać a potem miał żale o pieniądze wydawane no koncerty innych zaspołów ... skoro nie robisz tego dla kasy wycofaj sie z Empiku i z kasy z Youtube
zobaczycie
2 lata temu
Będzie więcej ofiar Jurija Owsienki.
bESlDTnf
lekarz
2 lata temu
A gdzie RODO i tajemnica lekarska. Przecież dla otoczenia wiadomo jest że sąsiad który miał 54 lata zmarł na festiwalu. Jakim prawem w mediach publikuje się takie informacje?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić