Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Policja szuka złodzieja, który ukrył się pod kołdrą

2
Podziel się:

Mężczyzna wtargnął do mieszkania na przedmieściach Auckland w Nowej Zelandii. Chowającego się pod kołdrą złodzieja nagrały kamery. Teraz szuka go policja.

Policja szuka złodzieja, który ukrył się pod kołdrą
(www.facebook.com/Counties.Manukau.Police/videos)

Włamywacz tego się nie spodziewał. Najprawdopodobniej zauważył monitoring wewnątrz domu i nakrywając się kołdrą, chciał ukryć swoją tożsamość. Na nagraniu widzimy, jak zasłonięty kolorową pościelą mężczyzna szuka w domu kosztowności.

*Wideo jest bardzo niewyraźne, ale policja ma nadzieję złapać przestępcę. * W poście, który sierżant John Roberts umieścił na Facebooku policji hrabstwa Manukau czytamy, że poszukiwany jest młody, szczupły mężczyzna rasy kaukaskiej.

*Złodziej ukradł z domu wiele cennych przedmiotów. *Oprócz biżuterii przywłaszczył sobie sporą ilość gotówki. Pod udostępnionym przez funkcjonariuszy nagraniem internauci szybko rozpoczęli wymianę żartobliwych komentarzy na temat włamywacza.

O tak, na pewno już wcześniej widziałam gdzieś jego twarz…
Przecież to Boogeyman!
E.T wraca do domu - czytamy na Facebooku policji.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(2)
as
6 lat temu
"monitoring"..... po co w ogóle produkować i tym bardziej montować sprzęt który do niczego się nie nadaje ze względu na zupełny brak jakości obrazu ? Już z kilkadziesiąt obrazków tego typu widziałem gdzie nic nie widać. Nie rozumiem
olo
6 lat temu
a co to ma wspólnego z nami
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić