Policja szukała go od kilku miesięcy. Zobacz, jak się zamaskował

34

Funkcjonariusze otoczyli dom, w którym miał przebywać podejrzany. Kiedy kazali mu wyjść z rękami do góry, w drzwiach pojawił się staruszek. Dopiero po chwili rozpoznano w nim 31-letniego uciekiniera.

Policja szukała go od kilku miesięcy. Zobacz, jak się zamaskował
(ATFHQ)

Shaun "Shizz" Miller w kwietniu został złapany na przemycie heroiny. Mężczyźnie przestawiono zarzuty, ale udało mu się uciec. Od tego czasu ukrywał się nie tylko przed policją z Massachusetts, ale także przed amerykańskim Departamentem Sprawiedliwości i Biurem ds. Alkoholu, Tytoniu, Broni Palnej oraz Materiałów Wybuchowych.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nie od razu wiedzieliśmy, o co chodzi, ale wkrótce okazało się, że "starszy człowiek" to tak naprawdę Miller. Funkcjonariusze zerwali z niego realistyczne przebranie i trafił do aresztu - powiedział w oficjalnym oświadczeniu rzecznik prasowy policji.

W chwili aresztowania w rezydencji w South Yarmouth Miller był uzbrojony. Miał przy sobie dwa naładowane pistolety, które ukrył w koszu na brudną bieliznę. Znaleziono przy nim także 30 tysięcy dolarów w gotówce. 31-latek to zaledwie jedna z 13 osób, które oskarżone są w śledztwie dotyczącym ulicznego gangu Nauti-Block z półwyspu Cape Cod.

Autor: Tomasz Wiślicki

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić