Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Polityk przestraszył się okładki gazety. Poszedł na policję

14
Podziel się:

Były starosta myśliborski zobaczył się na okładce lokalnego tygodnika i ze strachu o własne życie poszedł na policję. "Gazeta Myśliborska" pokazała polityka na celowniku karabinu snajperskiego.

Polityk przestraszył się okładki gazety. Poszedł na policję
(Gazeta Myśliborska)

Tygodnik poinformował, że Arkadiusz Janowicz z PSL jest "do odstrzału". W konsekwencji wydawca gazety Tomasz Duklanowski musiał stawić się na policyjne przesłuchanie. Musiał wyjaśnić, że numer gazety zapowiadał jedynie sesję rady powiatu, na której odwołano urzędnika.

To zupełny absurd. Nie mam żadnej broni. To radni mieli odstrzelić starostę i to zrobili, ale nie w formie takiej, że strzelali do kogoś, ale przez głosowanie i odwołanie go - Radio Szczecin cytuje Duklanowskiego.

Radiostacja poprosiła o komentarz szczecińskiego adwokata. Włodzimierz Łyczywka uważa, że to typowy dla tabloidów zabieg językowy i nie ma podstaw do wszczęcia postępowania i postawienia zarzutu". Ewentualne konsekwencje za kierowanie gróźb karalnych to grzywna lub do wdóch lat pozbawienia wolności.

Mówi się, że gazetą można zabić muchę i... polityka. Były starosta Myśliborza Arkadiusz Janowicz (PSL) potraktował to dosłownie i z gazetą poleciał na policję. Złożył zawiadomienie, że redaktor naczelny Tomasz Duklanowski grozi mu odstrzeleniem - informuje na swoim profilu na Facebooku "Gazeta Myśliborska".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(14)
ares
7 lat temu
Mówią, że poczucie humoru jest wprost proporcjonalne do ilorazu inteligencji. No cóż, poczuciem humoru to ten pan nie grzeszy.. .
Otaku
7 lat temu
HAHA tchórze z PSL...
pacyfista
7 lat temu
nie powinno się do człowieka celować z broni... taka jest zasada na strzelnicach, żeby nie kierować broni, nawet nie nabitej, na człowieka... więc zdjęcie jest co najmniej nietaktowne....
Snajper
7 lat temu
BTW - BCV też jest na liście...
Snajper
7 lat temu
Spokojnie panie Janowicz, nie pan jedyny - takich delikwentów jak pan jest w tym kraju cała kolejka...
?
7 lat temu
Czy ci z PiSu są tacy głupi, czy nas maja za durniów.
dociekliwy :)
7 lat temu
"Ewentualne konsekwencje za kierowanie gróźb karalnych to grzywna lub do wdóch lat pozbawienia wolności." <----- Czy tylko mi się wydaje że to zdanie nie jest napisane poprawnie?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marta-kozik
7 lat temu
Widać ma sporo na sumieniu
ix
7 lat temu
Po ostatnich wyborach naprawdę rozpoczął się sezon na psl-owców , zemsta kaczek
liza
7 lat temu
Pan adwokat nazywa się ŁYCZYWEK, a nie ŁYCZYWKA !!! Sprawdź człowieku, zanim napiszesz
Piotr34
7 lat temu
Musi miec niezle na sumieniu ze sie tak boi.
fr
7 lat temu
Janowicz to stan umysłu..z tego wynika
jbox-er
7 lat temu
To tylko potwierdza ,że dobrze radni zrobili.
piotr
7 lat temu
dobrze napisali
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić