aktualizacja 

Polityk świntuch do nastolatki: Jestem napalony. Chcesz klapsa?

Polityk brytyjskiej Partii Pracy został oskarżony o wysyłanie lubieżnych SMS-ów do 17-letniej Sopheny Houlihan. Dziewczyna przyszła do biura Simona Danczuka, bo starała się o pracę u niego. Takich ememesów się nie spodziewała.

Polityk świntuch do nastolatki: Jestem napalony. Chcesz klapsa?
(o2.pl, East News/Xinhua/Photoshot/REPORTER,You Tube stop-klatka/Lana Scolaro Girls Behaving Madly Club)

Okazało się, że 49-letni rozwodnik lubi wysyłać sprośne wiadomości. Sprawa jest o tyle bulwersująca, żę odbiorcą słów, w których polityk pisał, że jest napalony, była nastolatka. Dunczak w przeszłości prowadził kampanię przeciwko pedofilii i przemocy wobec dzieci.

Sophena starała się o pracę w biurze wyborczym w Rochdale, którym kierował Dunczak. Początkowo odpisywała na wiadomości, które jej wysyłał. Z czasem zaczęła ją martwić ich treść, choć przyznaje, że jego uwaga jej „schlebiała”. Przeraziła się, kiedy dostała pierwsze sprośne wiadomości. Uznała, że "mógłby być jej ojcem".

*Policja oskarżyła go o wysyłanie „niewłaściwych komunikatów do nastolatki”. *Jego partia nie chciała odnieść się do sprawy.

Żoną Dunczaka była „królowa selfie” Karen, znana przede wszystkim z seksownych zdjęć, które zamieszczała w sieci. SMS-y do 17-taki zaczął wysyłać tuż po rozstaniu z żoną, czyli w lipcu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić