Polska torba na twarz. To nie żart

15

Koniec ze śladami makijażu na jasnych tkaninach. Pewien krajowy producent oferuje profesjonalną "ochronę do przymierzania".

Polska torba na twarz. To nie żart
(Facebook.com, Ochrona do przymierzania)

Dystrybucją "maski" zajmuje się firma z Częstochowy. Osłona jest wykonana z lekkiej, półprzezroczystej włókniny i najprawdopodobniej można jej użyć tylko raz.

Wychodząc naprzeciw problemowi pobrudzonej odzieży w sklepach przez makijaże, stworzyliśmy unikatowy produkt. (...) Został opatentowany. (...) Maseczki stworzone z materiału przystosowanego do użytku na skórę posiadają atesty. (...) U Nas Państwo znajdziecie najlepszą ofertę, najwyższą jakość wykonania - czytamy na stronie producenta.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Produkt jest skierowany głównie do odbiorców hurtowych. Z oferty mogą skorzystać m.in. sklepy odzieżowe, salony sukien ślubnych oraz sklepy internetowe. Na stronie udostępniono też regulamin zakupów. Widnieje tam informacja o wyłączeniu odpowiedzialności sprzedawcy z tytułu rękojmi wobec klienta.

Cena maski nie jest znana. Mimo prób skontaktowania się z właścicielem, nie otrzymaliśmy odpowiedzi na pytanie o koszt ochraniacza.

Autor: Mateusz Kijek

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić