aktualizacja 

Polska w nowej obsadzie "Miasteczka Twin Peaks"

2

Na premierę trzeciego sezonu "Miasteczka Twin Peaks" przyjdzie nam zaczekać aż do 2017 roku. W nowej obsadzie zobaczymy m.in. Monicę Belucci, Naomi Watts i Davida Duchovny'ego. Na liście pojawiło się także nazwisko polskiej aktorki - Karoliny Wydry.

Polska w nowej obsadzie "Miasteczka Twin Peaks"
(Gettyimages.com, Jason Merritt)

Nowy serial będzie kontynuacją pierwowzoru z przełomu lat 80. i 90. Chociaż produkcja objęta jest ścisłą tajemnicą, to stacja Showtime ujawniła obsadę nowego "Miasteczka Twin Peaks". Wśród aktorów, którzy występowali w poprzednich sezonach serialu, znalazły się naprawdę gorące nazwiska. Dla nas najważniejszym wydarzeniem jest pojawienie się na liście Polki - Karoliny Wydry - modelki i aktorki mieszkającej w Stanach Zjednoczonych.

To kolejna amerykańska produkcja z udziałem polskiej aktorki. Wcześniej widzowie mogli podziwiać grę Wydry w serialu "Dr House", gdzie zagrała Dominikę Petrovą, żonę House'a. Wystąpiła także w "Czystej krwi" w roli wampirzycy Violet. Premiera nowego sezonu "Miasteczka Twin Peaks" jest zaliczana do grona najgorętszych wydarzeń telewizyjnych 2017 roku.

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić