Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Poniżyły kochanka na Facebooku. Wszystko pokazały na żywo

10
Podziel się

Dwie dziewczyny, które postanawiają wspólnie zemścić się na zdradzającym je obie chłopaku? Taką sytuację widzieliście pewnie kiedyś w komediach romantycznych. Niedawno jednak coś takiego wydarzyło się naprawdę. I było transmitowane na Facebooku.

Poniżyły kochanka na Facebooku. Wszystko pokazały na żywo
(Youtube.com)
bETCmUhx

Całą sytuację obejrzeć można na filmie. Widać na nim, jak podekscytowane młode kobiety, które niewiele wcześniej dowiedziały się, że dzielą tego samego chłopaka, czekają w domu jednej z nich na jego przyjście. Mężczyzna kompletnie nie zdaje sobie sprawy z tego, co za chwilę nastąpi - jest przekonany, że spędzi zaraz miłą randkę zjedną z nich. Ma ze sobą nawet jedzenie na wynos. Kiedy w końcu przychodzi, obie otwierają mu drzwi. "Niespodzianka" - krzyczą.

Zgodnie z przypuszczeniem dziewczyn, film stał się viralem. Na początku oglądała go jedynie garstka facebokowych znajomych, później jednak historia niewiernego chlopaka pojawiła się w mediach społecznościowych i na YouTube.

bETCmUhz

To nie pierwsza sytuacja, kiedy ktoś niewierny został zdemaskowany w internecie. W 2015 roku pewna 22-latka poznała przystojnego mężczyznę podczas świętowania swoich urodzin. Flirtowali, ale w końcu nie spytała go o numer telefonu. Postanowiła więc następnego dnia opublikować jego zdjęcie na Facebooku, mając nadzieję, że ktoś go kojarzy. Publiczny wpis zobaczyła jedna z koleżanek dziewczyny amanta. Ich związek nie przetrwał tej próby.

Autor: Tomasz Wiślicki

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bETCmUhF

bETCmUia
KOMENTARZE
(10)
Jakroszy
5 lata temu
krótka sonda: "z iloma spotykasz się kobietami w tym samym czasie"? A. 2 B. 3 C. 4 D. więcej ?
MIxinim
5 lata temu
Miałem tak samo! Ale w końcu co w tym dziwnego, gdy sypia się z matką (42 i jej córką 21) :)) Niestety na trójkącik nie były chętne :(
50 latek
5 lata temu
ręce precz od komentarzy !!!!!
bETCmUib
workoholic
5 lata temu
co to jest viral?
DIABEŁ
5 lata temu
W WIEKU 22 LAT TO KOCHAJ BOGINIE A ..... CO SIĘ NAWINIE .
znawca tematu
5 lata temu
nawet nie dały chłopu dojść do słowa, typowe baby, nie ważne dlaczego, nie ważne "przepraszam" , tylko to przykre kłapanie jadaczką, a pani od filmowania - zapewne na diecie - ewidentnie skupiła sie na siatce z jedzeniem, zamiast pokazać twarz złoczyńcy, łahahahaha
Adam
5 lata temu
Powinna otworzyć drzwi jak zadzwonił, ta która w tym mieszkaniu nie mieszka. To by zbaraniał.
esteta
5 lata temu
Te nimfy błotne nadgryzione zębem czasu to raczej młódkami już nie są, więc nie mają co wybrzydzać tylko brać chłopa jaki im się pod rękę nawinie.
boy
5 lata temu
Piękne dziewczyny, buahahahaha.
klotz
5 lata temu
ale pierdoły, jak kobieta się umawia z więcej niż jednym i zdradza, to nie ma problemu.. :/
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić