Poniżyły kochanka na Facebooku. Wszystko pokazały na żywo

14

Dwie dziewczyny, które postanawiają wspólnie zemścić się na zdradzającym je obie chłopaku? Taką sytuację widzieliście pewnie kiedyś w komediach romantycznych. Niedawno jednak coś takiego wydarzyło się naprawdę. I było transmitowane na Facebooku.

Poniżyły kochanka na Facebooku. Wszystko pokazały na żywo
(Youtube.com)

Całą sytuację obejrzeć można na filmie. Widać na nim, jak podekscytowane młode kobiety, które niewiele wcześniej dowiedziały się, że dzielą tego samego chłopaka, czekają w domu jednej z nich na jego przyjście. Mężczyzna kompletnie nie zdaje sobie sprawy z tego, co za chwilę nastąpi - jest przekonany, że spędzi zaraz miłą randkę zjedną z nich. Ma ze sobą nawet jedzenie na wynos. Kiedy w końcu przychodzi, obie otwierają mu drzwi. "Niespodzianka" - krzyczą.

Zgodnie z przypuszczeniem dziewczyn, film stał się viralem. Na początku oglądała go jedynie garstka facebokowych znajomych, później jednak historia niewiernego chlopaka pojawiła się w mediach społecznościowych i na YouTube.

To nie pierwsza sytuacja, kiedy ktoś niewierny został zdemaskowany w internecie. W 2015 roku pewna 22-latka poznała przystojnego mężczyznę podczas świętowania swoich urodzin. Flirtowali, ale w końcu nie spytała go o numer telefonu. Postanowiła więc następnego dnia opublikować jego zdjęcie na Facebooku, mając nadzieję, że ktoś go kojarzy. Publiczny wpis zobaczyła jedna z koleżanek dziewczyny amanta. Ich związek nie przetrwał tej próby.

Autor: Tomasz Wiślicki

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić