o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Poruszający list dziecka. "Drogi Mikołaju, złap ludzi, którzy mi to zrobili"

Podziel się

Tymi słowami zaczyna się list 7-letniego Christiana Hickeya, który został postrzelony w nogę przez nieznanych sprawców, kiedy stał w drzwiach własnego domu.

Poruszający list dziecka. "Drogi Mikołaju, złap ludzi, którzy mi to zrobili"
(Twitter)
bDUGIekB

Nie konsole do gier, ani nie nowy rower. Młody chłopak nie chciał nic z tych rzeczy, które pragną jego rówieśnicy. Chce tylko, aby Mikołaj pomógł angielskiej policji złapać bandytów, którzy zrobili mu krzywdę.

Jego historia mogła się skończyć tragicznie. Pewnego dnia ktoś zapukał do jego rodzinnego domu w Manchesterze. Chłopiec postanowił towarzyszyć swojej mamie, aby wspólnie przywitać gości. Jednak kiedy kobieta uchyliła frontowe drzwi, nieznani sprawcy zaczęli strzelać. Po tym ataku, chłopiec i jego matka trafili do szpitala z ranami postrzałowymi nóg.

bDUGIekD

Christian do końca życia zapamięta to wydarzenie. Jednak my jesteśmy od tego, aby znaleźć ludzi odpowiedzialnych za to, co się stało i postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości. Dla agresorów nie ma miejsca w cywilizowanym społeczeństwie i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby ich znaleźć - powiedział stacji CNN oficer Russ Jackson z wydziału kryminalnego w Manchersterze, cytowany przez CNN.

bDUGIele
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić