REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright http sp. z o. o. -Reklama -Regulamin -Prywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Krzysztof Narewski12.08.17 (16:41)

Potężny wybuch gazu. Kobietę uratowała lodówka

Susan Shepherd z Ryhope w Wielkiej Brytanii cudem przeżyła ogromny wybuch gazu, który zniszczył dużą część domu. Żyje dzięki temu, że przewróciła się na nią lodówka.
TYNE AND WEAR FIRE AND RESCUE SERVICE / PAP/EPA

Kobietę helikopterem przetransportowano do szpitala. Ma liczne poparzenia, zadrapania, a niektóre rany trzeba było szyć. Jej stan jest stabilny i wyjątkowo dobry, biorąc pod uwagę to, co zostało z jej domu. Siostra poszkodowanej w rozmowie z "Guardianem" powiedziała, że chyba czuwał nad nią Bóg.

Wybuch - zdaniem sąsiadów - przypominał eksplozję bomby. Ich domy aż zatrzęsły się, a lecące odłamki uszkodziły okna i dachy.

REKLAMA

Myślałam, że to mój dach spadł. Kiedy poszłam sprawdzić, znalazłem liczne odłamki i dachówki. Wyszedłem na zewnątrz, a tam ludzie krzyczeli. Jednego domu praktycznie nie było - mówi Alan Emerson, który mieszka dwa domy dalej

Zaraz po przybyciu służb porządkowych miejsce odgrodzono. Nikt nie mógł tam wejść. W powietrzu wciąż unosił się zapach gazu. Okoliczni mieszkańcy twierdzą, że jeszcze nigdy czegoś takiego nie widzieli.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij