o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Tomasz Wiślicki
|

Powitanie Amerykanów w Polsce. Usłyszeli "Macierewicz do domu"

171
Podziel się

To nie była spokojna ceremonia. W Żaganiu żołnierzy z USA witali: premier Beata Szydło, szef MON oraz ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Paul Jones.

Powitanie Amerykanów w Polsce. Usłyszeli "Macierewicz do domu"
(PAP, Lech Muszyński)
bDTBfMLF

Słychać było trąbienie i okrzyki. Widoczna była także flaga Komitetu Obrony Demokracji. Sprawę natychmiast skomentowali internauci, którzy oglądali telewizyjną transmisję z wydarzeń.

bDTBfMLH
bDTBfMLN

*Przyjazd żołnierzy z USA do Polski to efekt wzmacniania wschodniej flanki NATO. *Uroczystość transmitowana była na telebimach w 15 miastach, jako część organizowanego przez MON programu "Bezpieczna Polska". Podczas tych militarnych festynów można było także obejrzeć wojskowy sprzęt, wziąć udział w pokazach oraz posłuchać koncertów.

bDTBfMLO

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDTBfMMi
KOMENTARZE
(171)
mjjnh
4 lata temu
Nikt już nie trawi tej pseudoekipy partaczy, która niszczy nasz kraj...........
Polak
4 lata temu
Tam gdzie Amerykańskie Wojska wchodzą pokojowo tam jest zawsze wojna.
kaczkanarosół
4 lata temu
gorszego warchoła niż macier trudno by było w tej chwili mianować na ministra,tylko kwaczy szajbus mógł w swym ptasim łebku takie cóś wymyslić
bDTBfMMj
coś nie tak
4 lata temu
Antoni czemu Żagań a nie Suwałk to amerykanie mają przed Rosją bronić Polskę czy Niemców?
robtar
4 lata temu
Jankesi będą nas bronić stojąc na naszej zachodniej granicy? Ciekawa strategia! Rosjanie przejadą po całym terytorium Polski - troszeczkę nasza słaba armia ich wykrwawi a jankesi wsparci wojskami niemieckimi "bohatersko" zatrzymają Rosjan na Odrze. Jakoś nie wierzę w odstraszającą moc jankeskiej brygady.
Najnowsze komentarze (171)
zomo i ormo
4 lata temu
cała klika zomowców i ubeków zebrała sie 13 i 17 grudnia by uczcić wprowadzenie stanu wojennego w Polsce! na czele pochodu plk mazguła później alimenciarz kijowski zdrajca oszust kłamca ukrainiec schetyna, później rumun od sorosa -główny prowodyrier kredytów we frankach, a na koncu pochodu -> ubeki co to \pis zabrał im 19 000 zł emerytury i wlepił 1800 zł za zasługi /
ZIELONY LUDZI...
4 lata temu
KODziarzy ustawić w szergu na poligonie i ćwiczyć strzelanie - figura bojowa - pal serią
Tolek
4 lata temu
Tu widać ze to same trole z kodu te komentarze wstawiają Ale na darmo się trudzicie i tak wiem na kogo zagłosuje " Poznacie ich po owocach''
lew_lub
4 lata temu
zachowanie kodorastów typowe dla folksdojczów. KOD i jego zwolennicy to zakamuflowani zdrajcy, to anarchiści, to zwolennicy IV Rzeszy Niemieckiej. Jeśli nie zamilkną, a KOD nie zostanie uznany za organizację przestępczą, znakiem tego będzie, że nie ma sprawiedliwości, jest anarchia i ten rząd to tylko marionetki. Pytanie czyje?
ppp
4 lata temu
American go home
Yogi
4 lata temu
Ruchy tektoniczne sa tak silne, ze Ameryka graniczy juz z Rosja....Jeszcze niedawno dostalbym pale z geografi za taka odpowiedz .....Logicznie rozumujac ruchy te ustana gdy lad amerykanski przesunie sie pod zloza gazu i ropy rosyjskiej- oczywiscie....
gość
4 lata temu
poziom tego portalu z tygodnia na tydzień coraz niższy
zyg
4 lata temu
Dla równowagi może Macierewicz zdecyduje się sprowadzić z Rosji 4 tys. żołnierzy.
bDTBfMMb
dziadziajaro
4 lata temu
kupiłem na powitanie kilo bananów ale zanim znalazłem gdzie w krk się powitanie odbywa ,sam zjadłem
agenci
4 lata temu
Od dawna wiadomo, że Rosja ma w każdym kraju agentów. Zwykli krzykacze przyłączają się do nich i psują wizerunek Polski na świecie. Powinno się ich poszczuć psami.
bb
4 lata temu
USAdolfiarze won z Polski
tof
4 lata temu
Ja nic nie mam do tych chlopaków, tylko zastanawiam się co będzie jak taki kolorowy wyjdzie na miasto.Narodowcy go powitają a Blaszczak powie że to incydent.
historia powt...
4 lata temu
Zdrada -- tak nazwała by dawniejsza szlachta to co dziś dzieje się . Radziwiłł wprowadził Szwedów do Polski a dziś wprowadzili jakichś tam bandziorów jankeskich -- Nowa era w dziejach Polski ,,Potop Jankeski'' Ktoś podzieli losy Radziwiłła i odejdzie w niesławie na wieki
NIE PLATFORMI...
4 lata temu
syfom kota dziękujemy ,widzisz odpowiadałem ci dwa razy na twój najnowszy wpis i dwa razy uderzyłem w nie ten klawisz i dwa razy straciłem tekst ,nawet matka matura nie chce aby cię moralizował bo jest to w stosunku do ciebie bezowocne.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić