Poznajesz ich? Zbezcześcili ołtarz. Teraz szuka ich policja

Dwóch mężczyzn zakłóciło mszę w kościele Św. Franciszka przy ul. Garbary 22 w Poznaniu.

Obraz
Źródło zdjęć: © Policja

Pili alkohol i rozlewali go po ołtarzu. Do świątyni mężczyźni weszli 4 września około godziny dziewiątej rano, tuż przed rozpoczęciem nabożeństwa. Obrazili uczucia wielu wiernych, którzy znajdowali się wtedy w kościele.

Jednego z poszukiwanych mężczyzn zarejestrował monitoring. Przed incydentem zrobił zakupy w okolicznym sklepie samoobsługowym. Policja opisuje, że mężczyzna jest krępy, ma jasne, krótkie włosy i „charakterystyczne zakola”.

Jeżeli go rozpoznajesz, skontaktuj się z policją. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto czekają na jakiekolwiek informacje dotyczące poszukiwanego pod numerami telefonów 1-841-24-11 lub 997.

Autor: Paulina Kwiatkowska

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Wybrane dla Ciebie