Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Poznasz prawdziwą miłość dzięki zapachowi! Oto nowy trend

2
Podziel się

Zapach to jedna z najważniejszych i najbardziej niedocenianych na co dzień rzeczy, które świadczą o lepszym lub gorszym dopasowaniu pary kochanków. Moc węchu "odkrył" na nowo i postanowił wykorzystać jeden z portali randkowych.

Poznasz prawdziwą miłość dzięki zapachowi! Oto nowy trend
(flickr.com, John O'Nolan)
bEUksTyZ

Mechanizm jest niezwykle prosty. Za 25 dolarów każdy może zarejestrować się na stronie internetowej tzw. "feromonowych randek". Każdy użytkownik dostaje od firmy biały podkoszulek, który następnie nosi przez pełne 3 dni. Nie można w tym czasie uzywać dezodorantu, ani stosować innych preparatów chemicznych do higieny,, Wszystko po to, by unikatowa woń ciała nie została zaburzona.

Po tym okresie koszulka wraca do firmy w specjalnym opakowaniu. Na miejscu pracownicy tną ją na mniejsze kawałki i kiedy w końcu znajdziesz w bazie osób na stronie internetowej atrakcyjną osobę, możesz wówczas zamówić jej zapach. Firma przyśle ci fragment koszulki tej osoby, dzięki czemu można sprawdzić na własnym węchu, czy będziemy w stanie znieść feromony potencjalnego partnera.

bEUksTzb

Na razie jest to eksperyment. Uczestniczy w nim zaledwie 100 osób z Nowego Jorku.

bEUksTzC
KOMENTARZE
(2)
gosc
6 lat temu
ltuw ponad 10 lat tyralem na etacie i nie starczalo mi nawet na oplaty druhna, teraz mam to gdzies jestem na swoim tzn pracuje w necie p, mnostwo ludzi tak zyje, chociaz by tu adrianblog.pl ja spokojnie wyciagne ok 20 tys kochactyoh luneta
lubię placki
6 lat temu
jak ktoś wygląda jak dzwonnik z Noter-damme i gada jak michnik to nawet kąpiel w perfumach od paco rabanna mu nie pomoże!!!!!!!!!!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić