Jan Muller| 

Pracownik Lidla okładał złodzieja kawałkiem wieprzowiny

21
Podziel się:

To dziwne nagranie zarejestrował mieszkaniec angielskiego Derby mijając lokalny sklep Lidla na Nottingham Road.

Pracownik Lidla okładał złodzieja kawałkiem wieprzowiny
(Youtube.com)

Na wideo widać jak na rowerze uciekał domniemany złodziej. Gonił go pracownik dyskontu. W jednej ręce trzymał nogę wieprzową i tłukł mężczyznę po głowie. Drugą ręką próbował przytrzymać zbiega za bluzę. Choć rowerzysta na chwilę stracił równowagę, ostatecznie jednak uciekł. Nagranie wrzucił do sieci w niedzielę Keifer Bateman i szybko wzbudziło w sieci sporą sensację.

Szedłem właśnie przez drogę, gdy nagle drogę przeciął mi ten rowerzysta i biegnący za nim pracownik sklepu. Aż mi się wierzyć nie chciało, kiedy raz za razem bił w głowę tego faceta kawałkiem wieprzowiny. To chyba najdziwniejsza rzecz, którą w życiu widziałem. Brawa dla tego człowieka z Lidla, bez walki się nie poddał - mówi dziennikowi "Evening Times" Bateman.

23-latek śmiał się, że gdyby nie wideo, to nikt w życiu by mu nie uwierzył. - Człowiek na rowerze uciekł, ale pewnie będzie miał sporo siniaków. To był duży kawałek mięsa - śmieje się młody mężczyzna.

Po zgłoszeniu sytuacji wszczęliśmy śledztwo. Przykro nam słyszeć, że tak to się odbyło. Mamy w sklepie specjalne procedury na wypadek kradzieży, i w tym przypadku nie zostały one zastosowane - informuje biuro prasowe Lidla.

Zobacz także: Zobacz także: Młode kobiety perfidnie oszukały emeryta

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić