o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Prezenter radiowy zabarykadował się. "Last Christmas" bez przerwy

Podziel się

Pracujący w austriackiej stacji radiowej Joe Kohlhofer postanowił wprowadzić słuchaczy w świąteczny nastrój w dość zaskakujący sposób.

Joe Kohlhofer
Joe Kohlhofer (Youtube.com)
bDHQUNiZ

Szalony DJ puścił na antenie radia piosenkę "Last Christmas"... 24 razy z rzędu! Joe Kohlhofer zabarykadował się w studiu rozgłośni radiowej Antennae Carinthia i oznajmił znajdującej się w pomieszczeniu obok koleżance, że tym razem sam poprowadzi audycję. Patricia Jordan mogła tylko obserwować przez szybę, jak Joe odbiera telefony od kolejnych słuchaczy, błagających o zmianę repertuaru.

Austriak rozpoczął dręczenie o 8 rano i nie przestawał przez dwie godziny. Według doniesień lokalnych mediów mężczyzna uspokoił się dopiero po telefonie od jego 4-letniej córki, która miała powiedzieć, że nie lubi kultowej piosenki zespołu Wham!

Nie wiadomo co z dalszą karierą prezentera radiowego. Według zarządu Antennae Carinthia, Kohlhofer zorganizował akcję na własną rękę. Dyrektor programowy radiostacji, Tommy Schmid, miał powiedzieć gazecie "Kurier", że zwariowany pracownik poniesie konsekwencje swoich działań. Jednak biorąc pod uwagę, że wybryk DJ-a przyniósł stacji niemały rozgłos, wydaje się mało prawdopodobne, by miał on zostać ukarany.

bDHQUNjb
bDHQUNjC
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić