Prince nie żyje. Ale zobaczcie, co dzieje się na listach przebojów

1

Takich konsekwencji śmierci Prince’a można było się spodziewać. Albumy artysty biją rekordy popularności.

Prince nie żyje. Ale zobaczcie, co dzieje się na listach przebojów
(Jason Moore/ZUMA Press)

Jego dzieła okupują Top 5 brytyjskiego Official Charts sprzedaży krążków. Na pierwszym miejscu znalazł się album „The Very Best Of”, na drugim „Ultimate”, na trzecim ścieżka dźwiękowa do „Purple Rain”, na czwartym „The Hits/The B-Sides”, a na piątym „Sign O’ The Times”.

To jednak nie wszystko. Kolejne albumy artysty najprawdopodobniej wejdą do tygodniowego zestawienia Top 40. Chodzi o „Number 18”, „Parade”, „Diamonds And Pearls”, „Hitnrun Phase One” i „Lovesexy”.

Prince zmarł 21 kwietnia. Ciało znaleźli współpracownicy w jego posiadłości. Dokładna przyczyna śmierci muzyka nie jest jeszcze znana.

Nie potwierdziła się hipoteza o przedawkowaniu. Doniesienia o narkotykach jako przyczynie zgonu gwiazdy są stanowczo dementowane przez biuro koronera badającego okoliczności śmierci piosenkarza - informował RMF24.

Spekulacje o samobójstwie również są nietrafione. Szeryf Jim Olson prowadzący sprawę zapewnił, że na ciele Prince’a nie znaleziono żadnych śladów urazu, które mogłyby świadczyć o samobójstwie. Ustalenie przyczyny śmierci gwiazdy może potrwać nawet kilka tygodni.

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store

Nie przegap:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić