aktualizacja 

Producenci Bonda mają rewelację. Kolejnym 007 ma być...

Umowa na 5 filmów o Bondzie musiała mieć żelazne klauzule albo zaproponowano złote góry, bo Daniel Craig złagodził ponoć stanowisko i przyznał, że znów zagra agenta JKM.

Producenci Bonda mają rewelację. Kolejnym 007 ma być...
(Charles Sykes/Invision/AP/Fotolink/Eastnews)

Rzekomy zwrot o 180 stopni w podejściu aktora do roli szpiega ogłosił producent Michael G. Wilson. W wywiadzie dla "Daily Mirror" stwierdził, że Craig "prawie pewno” zagra po raz piąty.

Myślę, że go mamy, choć nie podpisaliśmy jeszcze umowy - dodał Wilson.

*Czwarte spotkanie Daniela Craigia z rolą James'a Bonda wydawało się być jego ostatnim. *Nie tylko widzowie, ale i sam aktor coraz bardziej męczyli się jego bezdusznym i socjopatycznym 007. Gdy aktor oświadczył w jednym z wywiadów promujących "Spectre", że prędzej potnie się rozbitą szklanką, niż zagra ponownie, zmiana odtwórcy głównej roli wydawała się niemal pewna. Nie żeby Craig specjalnie się sprawą zmiennika przejmował...

Zobacz także:

Wypowiadał się jak sam Bond - krótko i dosadnie. Gdy zapytano go, kto mógłby wcielić się w rolę agenta 007 po nim, sarknął jedynie że to "pierd..." a potencjalnym kandydatom życzył, żeby nie byli "gów..". Gdy wreszcie przyznał, że da się wykorzystać 5. raz tylko za olbrzymie pieniądze, producenci zamknęli mu usta.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić