aktualizacja 

Profesor dziennikarstwa: Islam to rak, który toczy naszą planetę

113

Pochodzący z Europy profesor dziennikarstwa na Queensland University of Technology zamieścił w sieci kilka bardzo ostrych wpisów na temat islamu.

Profesor dziennikarstwa: Islam to rak, który toczy naszą planetę
(Twitter, Brian McNair)

Profesor dziennikarstwa zareagował po zamachu w Londynie. W ataku trzech napastników zginęło 7 osób, 48 trafiło do szpitala. Policjanci zastrzelili zamachowców, jednak do tej pory nie podano ich tożsamości.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Dosyć! Islam to rak toczący naszą planetę. Musi być zniszczony albo zreformowany. Wkrótce. Zero tolerancji - głosi post Briana McNaira.

Brian McNair nie poprzestał na jednym wpisie na Twitterze. Naukowiec pracuje w Australii, ale pochodzi ze Szkocji, dlatego zamach na Wyspach bardzo nim wstrząsnął. Kolejny post był nie mniej radykalny.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Islam nie jest religią pokoju. To religia nienawiści, mizoginii, homofobii i antysemityzmu. Jak to pokonać? - napisał profesor australijskiej uczelni mieszczącej się w Brisbane.

Władze szkoły wyższej odcięły się od poglądów swojego profesora. Rzecznik Queensland University of Technology Robert Kidd zabrał głos w tej sprawie. Nie jest jednak jasne, czy uczelnia wyciągnie jakieś konsekwencje wobec naukowca.

QUT nie popiera ani nie zgadza się z tymi osobistymi komentarzami. Te poglądy nie odzwierciedlają poglądów uczelni - powiedział rzecznik.

Brian McNair ma wiele uznania dla Ariany Grande. Profesor skomentował na Twitterze koncert, na którym wystąpiła amerykańska gwiazda wraz z niemniej znanymi kolegami i koleżankami (m.in. Katy Perry, Justin Bieber). Występ był poświęcony ofiarom zamachu w Manchesterze, którego Salman Abedi dokonał tuż po koncercie Ariany Grande.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Silna, seksowna kobieta wymierza policzek islamowi - podsumował profesor Brian McNair.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić