aktualizacja 

Program Tomasza Lisa znika z anteny TVP2! Co na to miejsce?

Program „Tomasz Lis na żywo” zostanie zdjęty z ramówki już na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku – podaje serwis Wirtualnemedia.pl. Prezes TVP Janusz Daszczyński zapowiedział nową audycję publicystyczną, ale nie poprowadzi jej, jak przewidywano, Kamil Durczok.

tomasz lis
tomasz lis (Youtube.com)

Już na początku listopada tego roku było wiadomo, że TVP nie przedłuży umowy z Tomaszem Lisem. Przypomnijmy, że program „Tomasz Lis na żywo” był emitowany na programie TVP2 od 2008 roku. Kontrakt Telewizji Polskiej z firmą producencką dziennikarza wygaśnie z końcem stycznia przyszłego roku. Janusz Daszczyński zapewnił, że nowego programu publicystycznego nie poprowadzi Kamil Durczok. Prawdopodobnie nawet nie był brany pod uwagę.

Nowy program publicystyczny będziemy chcieli wprowadzić na antenę w środku ramówki zimowej. Trafi on raczej do TVP1, a nie do TVP2. Miejsce dla publicystyki politycznej jest w Jedynce. Tam jest teraz tylko jeden mały program, czyli nadawana rano „Polityka przy kawie” – powiedział Janusz Daszczyński w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Kontrakt nie zostanie również przedłużony z Janem Pośpieszalskim. Przypomnijmy, że dziennikarz prowadzi audycję „Jan Pospieszalski. Bliżej” w TVP Info. Jego umowa prawdopodobnie wygaśnie z końcem tego roku.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić