Przeżyła upadek z 30 metrów. To cud, że żyje

W sieci pojawiło się mrożące krew w żyłach nagranie z cyrku w Moskwie. Widać na nim, jak akrobatka spada z dużej wysokości na siatkę bezpieczeństwa, która pęka... Kobieta uderzyła głową o ziemię z wysokości dziewiątego piętra.

Przeżyła upadek z 30 metrów. To cud, że żyje
(Youtube.com)

*Akrobatka cudem uniknęła śmierci po upadku z ponad 30 metrów. *Daria Kuzmina spacerowała po linie, kiedy straciła równowagę i zaczęła spadać głową w dół. Liczyła, że siatka bezpieczeństwa zadziała jak trampolina i wystrzeli ją z powrotem w powietrze. Tak się jednak nie stało. Pod ciężarem kobiety siatka pękła, a 21-latka uderzyła o ziemię.

Nie wiadomo dlaczego siatka bezpieczeństwa pękła. Kuzmina wykonywała pokaz nazywany fachowo "kroplą", który odbywa się bez żadnego zabezpieczenia. 21-latka po upadku zdołała się jeszcze ukłonić publiczności. Potem natychmiast została przewieziona do szpitala. Lekarze stwierdzili u niej liczne siniaki i wstrząs mózgu.

Miała dużo szczęścia, że nie zginęła. Lekarze po wykonaniu rezonansu magnetycznego kręgosłupa nie znaleźli żadnych urazów zagrażających życiu - powiedział Jurij Nikulin

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić