Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
aktualizacja

Psy ważniejsi niż partnerzy. Zaskakujące badania

7
Podziel się:

Firma Tails.com przeprowadziła badania, z których wynika, że 41 procent Brytyjczyków posiadających psa częściej rozmawia z pupilem niż z partnerem. Chętniej również zwierza się im z największych sekretów.

Psy ważniejsi niż partnerzy. Zaskakujące badania
(123RF.COM)

Właściciel psa rozmawia z nim średnio 47 minut dziennie. Średnio sześć razy w tygodniu robi mu zdjęcie. 86 procent powiedziało, że zwierzak jest przy nich zawsze wtedy, kiedy tego potrzebują. 94 procent respondentów pupil potrafi pocieszyć, kiedy są zdołowani, a aż 96 procent przyznało, że jest on pełnoprawnym członkiem ich rodziny - czytamy na "Daily Mail".

Badania wykazały, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Co prawda wyniki dotyczą jedynie Wielkiej Brytanii, jednak w pozostałych krajach różnice w wynikach zapewne nie odstawałyby diametralnie. Psy biją na głowę nie tylko inne zwierzęta, ale również wielu partnerów życiowych swoich właścicieli. Pytanie tylko, czy dobrze to świadczy o psach, czy źle o związkach? Ale to już temat na inne badania.

KOMENTARZE
(7)
Imm
6 lat temu
"Co prawda wyniki dotyczą jedynie Wielkiej Brytanii, jednak w pozostałych krajach różnice w wynikach zapewne nie odstawałyby diametralnie" Chyba że mówimy o Chinach :)
D
6 lat temu
Pies przynajmniej nie zdradzi! :P
Zed
6 lat temu
Faktycznie, baba nadaje się tylko do seksu.
Mat
6 lat temu
Ten artykuł pisał chyba jakis animals analfabeta....
Roma
6 lat temu
Dla mnie też , moje pieski traktuję jak ludzi, i są ważniejsze niż partner. Mam suczki -dwie najpiękniejsze dziewczynki , jedna blondyna York , druga kundelek ,ale cudowna. S a uczłowieczone, i tak się zachowują . Teraz szukam 2 osobowego samochodu do 2000 zł dla moich suczek, będę mogła z nimi jeździć i nikt poza tym. Pozdrawiam
123
6 lat temu
Psy "ważniejsze" a nie "ważniejsi".
antysemita
6 lat temu
" Psy ważniejsi niż partnerzy". !!!!! A po jakiemu to? Bo to z całą pewnością NIE po polsku!. Naucz się .......... żydzie pisać po polsku. Powinno być :....Psy ważniejsze niż partnerzy".
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić